Tego można się było spodziewać. Łukasz „Juras” Jurkowski kolejnym zawodnikiem, który opuszcza S4 Fight Club na rzecz WCA Fight Team. Wracający z emerytury zawodnik KSW dołączył do Jana Błachowicza, Daniela Omielańczuka oraz Damiana Janikowskiego. Informacje o tym podał na swoich social mediach.

Juras (MMA 16-10) wrócił do MMA po sześcioletniej emeryturze, na galę KSW 39 na PGE Narodowym. Wygrał wtedy na pełnym dystansie czasowym z Rameau Sokoudjou. Wiadomo, że kontrakt zawodnika gwarantuje dwie walki dla organizacji. Wiemy już, że Juras nie wróci do klatki na galę KSW 40, która odbędzie się w Dublinie. O tym również poinformował na social mediach.

13 KOMENTARZE

 1. Zmiany zmiany zmiany jak to w WWA 🙂 Powodzenia Juras.

  Ktoś wie jak pozostali zawodnicy od PJ zdecydowali co robią?

 2. Jestem szczerze ciekawy czy Juras wróci jeszcze do klatki. IMO wygrana po takim czasie jest dobrym zakończeniem, ale jeśli chce to czemu nie. KSW na pewno się z tego faktu ucieszy.

 3. Jestem szczerze ciekawy czy Juras wróci jeszcze do klatki. IMO wygrana po takim czasie jest dobrym zakończeniem, ale jeśli chce to czemu nie. KSW na pewno się z tego faktu ucieszy.

  Na 100% będzie kolejna walka, teraz kiedy przeszedł przez ten cały "powrót" to myślę kwestia czasu.

  Daniel, Damian i Janek też w WCA, przegapiłem wcześniej info jak było:

 4. Co ciekawe Robert Jocz na początku istnienia klubu S4 był tam głównym trenerem i twarzą w którym do ostatniej walki przygotowywał się Juras. Świat MMA warszawskiego zatacza koło 🙂

 5. Co ciekawe Robert Jocz na początku istnienia klubu S4 był tam głównym trenerem i twarzą w którym do ostatniej walki przygotowywał się Juras. Świat MMA warszawskiego zatacza koło 🙂

  Zatoczy koło jak trafią pod skrzydła trenera Mirosława

 6. Tylko mnie zastanawia co tam robi Horwich?Jakas fuche wawie zdobyl czy zyje z piniedzy plmma?:mjsmile:

  Na gitarce może gra na mieście

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.