Komentator sportowy i czynny zawodnik MMA Łukasz 'Juras’ Jurkowski został współprowadzącym powracający na antenę Polsatu programu Puncher Extra Time. Informację podano oficjalnie w trakcie trwania pierwszego odcinka nowej formuły sportowego magazynu.  

Jurkowski (MMA 16-11) wrócił do klatki 27 maja 2017 roku, na galę KSW 39: Colosseum. Po ponad 6 latach przerwy od startów spotkał się w klatce największej organizacji MMA w Polsce z Rameau Thierry’m Sokoudjou i wygrał to starcie przez niejednogłośną decyzję sędziów. Drugą walkę po powrocie ze sportowej emerytury stoczył w marcu tego roku w Łodzi. Na KSW 42 przegrał z Martinem Zawadą nie wychodząc do drugiej rundy przez kontuzję. W czasie przerwy od MMA „Juras” wciąż trenował i był aktywny na polskiej scenie tego sportu, będąc m.in. komentatorem i konferansjerem.

3 KOMENTARZE

  1. Pindera i Miszkiń chyba przykręceni do stołków w studnio. spece od boksu i mma. jakiś taki koślawy i nudnawy ten puncher dzisiejszy

  2. I bardzo dobrze, niech się zajmie tym co mu wychodzi ostatnio i w czym jest niezły a nie jakieś kurwa łamanie mostów czy co on tam zrobił.

  3. Szkoda że nie TJ 🙁 Juras to się zrobił taki pitolący nudziarz, że aż szkoda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.