Zapowiadany od dłuższego czasu przez Łukasza Jurkowskiego projekt telewizyjny, którego będzie częścią, ujrzał światło dzienne. Ninja Warrior Polska, bo o tym mowa, pojawi się we wrześniu 2019 roku w telewizji Polsat. „Juras” został współprowadzącym oraz komentatorem razem z Jerzym Mielewskim i Aleksandrą Szwed.

Już oficjalnie zatem kochani: razem z Jerzym Mielewskim i Aleksandrą Szwed poprowadzimy i skomentujemy zmagania bohaterów pierwszej polskiej edycji Ninja Warrior Polska. Mega się jaram, że będę mial przyjemność być częścią tego projektu. Jestem fanem tego programu! Machina rusza i już nic nas nie zatrzyma. Powodzenia dla wszystkich startujących! Piekielnie trudne zadanie przed wami aby zostać pierwszym polskim Wojownikiem Ninja.

Organizatorzy zapowiadają program w następujący sposób:

Ninja Warrior Polska to show, na które wielu z Was czekało. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować swoją sprawność, wytrzymałość i hart ducha. Wszystko to na niezwykle trudnym torze przeszkód i w świetle kamer! Nie będzie łatwo, ale każdy kto zgłosił się do programu, doskonale o tym wiedział. Ten program wyłoni najlepszego, pierwszego w Polsce prawdziwego #ninjawarrior

Historia Ninja Warrior sięga aż 1997 roku. To wtedy w Japonii po raz pierwszy wyemitowano program, który szybko stał się światowym hitem. Produkcja doczekała się wersji amerykańskiej, australijskiej, niemieckiej, węgierskiej, szwajcarskiej. Teraz program ten zadebiutuje w Polsce we wrześniu 2019 roku na antenie telewizji Polsat.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda program Ninja Warrior:

56 KOMENTARZE

 1. Ten program to coś jak cyrk, tak? No i super, gratulacje dla Jurasa. Właściwy człowiek we właściwym miejscu.

  :mamed:

 2. '—————————————————————————————-[p[p

  ogoliła wąsy podrosła i kasiorę kroi

 3. Ja pierdole, pół roku zapowiada jakiś super projekt, coś extra co powali na kolana, a tu takie coś :matt:

 4. Szkoda strzępić ryja, chociaż chyba lepiej że nie TUF, jest szansa że jak go lewi mostek i ta cała spierdolona banda tego nie zrobi, to kiedyś zorobi to ktoś porządnie. A mostek jest tam gdzie się nadaje, w tv w programie dla cyrkowców akrobatów. Idę bo kebsa na ostrym. :matt:

  Ola Szwed zawsze na propsie :tellmemore:

 5. Prawilnie, z ambicja. Ciekawe jak juras bedzie sie odnosic do nieuniknionej krytyki uczestnikow.. Juz widze te wypociny w obronie programu, prawilnosci i hipokryzjii :jump:

  :boystop:

 6. Smutno i śmiesznie zarazem, bo Juras na pewno ma pojęcie o byciu ninją… Podobnie, jak Ola. W sumie pewnie i tak dużo więcej niż ta druga dziewczyna, ale nie łudźmy się – maksimum, które usłyszymy, to "łoooo"… Bo przecież oni nawet nie wiedzą, co mają być oceniać. Przecież żadne z nich nie pociągnie się nawet prymitywne 20 razy :razz:utinlaugh:

  Taki ninja to może co najwyżej oborę ślepemu gospodarzowi okraść, a nie walkę na śmierć i życie stoczyć, zwłaszcza po walce na śmierć i życie… Oh wait, jurko każdą walkę na śmierć toczy, zapomniałbym:roberteyeblinking:

 7. Do walk juz sie nie nadaje to zostaly mu takie padla… Tak wiem wiem nigdy nie bede na twoim miejscu i dupa mnie piecze:cool:

 8. Ciekawe czy będzie jakiś odc z zawodnikami mma. Na szybko to tylko Gamer może sobie poradzić myślę. Kto jeszcze taki cyrkowiec-akrobata nie wiem

   

  ale bym tam zrobił szwedzki potop :lizoremotmaly2:

 9. '—————————————————————————————-[p[p

  ogoliła wąsy podrosła i kasiorę kroi

  Takie wąsy to ja szanuję.

 10. E, tam. Dostał propozycję do programu, więc zrobił to, co każdy z nas na Jego miejscu.

  Widziałem klka odcinków- można obejrzeć.

  Ja tam obadam jaka będzie nasza krajowa wersja.

  A Szwedka :star wars:

 11. E, tam. Dostał propozycję do programu, więc zrobił to, co każdy z nas na Jego miejscu.

  Widziałem klka odcinków- można obejrzeć.

  Ja tam obadam jaka będzie nasza krajowa wersja.

  A Szwedka :star wars:

  Nigdy nie będziesz na jego miejscu !!!

  :suchykarol:

  :neildegrassewhoa:

 12. Dajcie mu spokój przynajmniej w tym temacie, bo serio po co się tu przypierdalać, robi hajs tak jak potrafi.

  Ogółem to Juras i tak daje mnóstwo powodów do hejtowania jego sztywniutkiej osoby na okrągło:korwinlaugh:

 13. Juras zapowiadał super projekt (projekty Jurasa xD wiadomo), Cohones liczyło na polskiego TUFA, a wjeżdża Nindża Łorrior.

  Telewizji nie oglądam, tego programu również nie zamierzam śledzić.

 14. Ciekawe czy będzie jakiś odc z zawodnikami mma. Na szybko to tylko Gamer może sobie poradzić myślę. Kto jeszcze taki cyrkowiec-akrobata nie wiem

   

  ale bym tam zrobił szwedzki potop :lizoremotmaly2:

  Bojowa Żyrafa :tellmemore:

  w sumie to kilku by się znalazło, tak jak wspomniałeś zapasnicy, Anzhiev i Mamed być może :robertmakeup::deniroclap:

 15. Nie wiem jak polsat nadal chce współpracować z takim patusem. Facet grozi ludziom, obraża, ciągną się za nim jakieś dziwne seksualne afery. Jest nadęty jak balon, pomimo, że nic obiektywnie nie osiągnął. Mam nadzieję, że tak poważna stacja wreszcie zrezygnuje z usług tego mitomana. Wstyd.

 16. Nie wiem jak polsat nadal chce współpracować z takim patusem. Facet grozi ludziom, obraża, ciągną się za nim jakieś dziwne seksualne afery. Jest nadęty jak balon, pomimo, że nic obiektywnie nie osiągnął. Mam nadzieję, że tak poważna stacja wreszcie zrezygnuje z usług tego mitomana. Wstyd.

  Mam nadzieję, że przejrzą na oczy i zatrudnią osobę godną tej funkcji. Marcin Najman jest obecnie kontuzjowany, i zapewne wypełniłby tą lukę .

 17. Chciałbyś mieć problemy z kręgosłupem i mostkiem?

  Pierdzacy w fotel kebabozerca nigdy nie zrozumie. Ja jestem kims!

 18. Ja jebie. Z jednej strony panna Aleksandra Szwed, a z drugiej Jurkowski. Co za dysonans. No jakby człowiek nie chciał, to kurwa nie włączy.

 19. Juras zapowiadał super projekt (projekty Jurasa xD wiadomo), Cohones liczyło na polskiego TUFA, a wjeżdża Nindża

   No kur… dokładnie.  Atencjusz chyba nie wie co oznacza słowo projekt. Ktoś daje mu robotę a on ma odtworzyć role prowadzącego z amerykańskiej edycji.

  Projektant ku..a jego mać. :razz:ociesznymirek:

 20. ogoliła wąsy podrosła i kasiorę kroi

  Prawda jest taka, że w PL wystarczy być czarnym i robisz karierę. Zrobił ją absolutnie każdy czarnoskóry, który kiedykolwiek gdzieś coś był w polskiej TV

 21. Prawda jest taka, że w PL wystarczy być czarnym i robisz karierę. Zrobił ją absolutnie każdy czarnoskóry, który kiedykolwiek gdzieś coś był w polskiej TV

  faza na egzotykę nie przemija

 22. Nie oglądam tv, nawet nie wiedziałem że jest takie coś.

  A Juras jak to Miras mówił, leń patentowany ale parcie na szkło zawsze miał.

 23. Nie wiem jak polsat nadal chce współpracować z takim patusem. Facet grozi ludziom, obraża, ciągną się za nim jakieś dziwne seksualne afery. Jest nadęty jak balon, pomimo, że nic obiektywnie nie osiągnął. Mam nadzieję, że tak poważna stacja wreszcie zrezygnuje z usług tego mitomana. Wstyd.

  eeee no Jurasa to ty szanuj,byl pierwszym miszczem ksw

 24. Ciekawe czy będzie jakiś odc z zawodnikami mma. Na szybko to tylko Gamer może sobie poradzić myślę. Kto jeszcze taki cyrkowiec-akrobata nie wiem

   

  ale bym tam zrobił szwedzki potop :lizoremotmaly2:

  Looo kurwa, dobra ta Oliwka.

 25. a co jeśli się okaże się ,że lepszym ninja jest koleś z kalenistiki / parkuru niż zawodnik mma ? 😮 o:

 26. A na cohones znowu jad. Panowie, bez zbędnej spiny. Mma jest częścią branży rozrywkowej i absolutnie mnie nie dziwi, że zawodnicy i ex zawodnicy uczestniczą w programach rozrywkowych (Pudzian tańczący z gwiazdami, Akop idący w jego ślady, Szymuszowski szukający żony, Janikowski uczestniczący w testach wiedzy tvp itede itepe). Rozumiem, że kłóci się to z wyobrażeniem niektórych z was na temat etosu zawodnika, który jest twardym skurwielem, wpierdala na śniadanie gwoździe i wyjada ptakom ziarno z karmników, ale nie dajmy się zwariować. Są od tego by dostarczać rozrywki i beka, którą przyniesie np taki Akop napierdalający rumbę, czy inną czaczę, w pełni rekompensują straty moralne poniesione oglądaniem tego typu nowotworów. Jedynie martwi fakt, że prawdziwe perełki polskiego mma jeszcze nie zagościły w tego typu programach. Różal zamiast Czubówny robiący za lektora w filmach przyrodniczych "Stado majestatycznych mustangów zapierdala w kierunku wodopoju. Ale to są kurwa piękne konie", #teamNarkun w Familiadzie albo Trener Andrzej w Milionerach "Co należy zrobić z hejterem? a) Wbić cwela b) Zapoznać z psami Różala c) Zabrać na kawę i ciastko d) Nic nie robić" . Jeśli mamy czerpać radość z tego typu występów, a oni przy okazji sobie dorobią…czemu nie?:lol: #żyjidajżyćinnym

 27. Masvidal i Romero brali udział w czymś podobnym, ale jako startujący. Dla Jurasa spoko sprawa się pobawić, zarobi. Tyle że zapowiadał takiego grubego newsa to raczej się ludzie spodziewali czegoś związanego z MMA.

 28. Czuję, że jak zwykle polska wersja będzie ssać, obym się mylił bo program całkiem fajny. Na Jurasa nie mogę już patrzeć, mimo że odlajkowałem go na insta, fejsie itd. to i tak wszędzie pojawia mi się jego gęba. Z resztą to trio pasuje do siebie jak pięść do nosa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.