Gośćmi Pawła Wójcika w dzisiejszym magazynie sportów walki „Puncher” będą Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Krzysztof Kułak.

Fonfara to zdecydowanie najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej. Dzięki swoim dokonaniom w ringu znajduje się także w ścisłych czołówkach światowych rankingów. Swoimi genialnymi występami w 2015 roku przyczynił się do tego, że już niewielu ludzi w środowisku bokserskim nie kojarzy tego nazwiska. „Polski Książę” nie zna jeszcze daty najbliższego występu, ani nazwiska kolejnego rywala, jednak w najbliższym magazynie Puncher z pewnością opowie o swoich planach.

W części poświęconej MMA emocji też nie zabraknie. W studiu gościem Pawła Wójcika będzie przecież m.in. Krzysztof Kułak, który kolejną walkę stoczy już 5 marca. Na warszawskim Torwarze przyjdzie mu się zmierzyć z Maciejem Jewtuszko. Panowie prywatnie się nie lubią, więc emocji w klatce KSW na pewno nie zabraknie.

Prowadzący: Paweł Wójcik
Goście: Andrzej Fonfara, Janusz Pindera, Andrzej Kostyra, Krzysztof Kułak, Łukasz Jurkowski

Źróło: polsatsport.pl

Program rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsat Sport News, a dyskusja będzie kontynuowana w „Puncher. Extra Time”, który można obejrzeć na stronie polsatsport.pl. Jeśli ktoś nie zdążył na emisję, będzie miał możliwość przeczytania na MMARocks szczegółowego sprawozdania zaraz po zakończeniu „Punchera”.

18 KOMENTARZE

 1. To nielubienie się Kułaka z Jewtuszką to tak na serio czy potrzebne do trailerów  ??? Pozatym mnie ta walka wogóle niejara … Odgrzewany Kułak to nie jest poziom zawodników których chciałbym teraz oglądać w KSW … KSW LOGIC 😉

 2. Kiepski ten FEN skoro nie ma o czym gadać z Prezesem, a juz zapowiada się walki u konkurencji

  Bo co nowego prezes powie? Że zorganizowali "dziesiątkę" szybciej niż KSW, mimo problemów pościągali dobre zastępstwa na ostatnią chwilę… no i że kolejna gala FENu prezentowała wysoki poziom i będą walczyć o bycie numerem jeden w Polsce.

 3. Bo co nowego prezes powie? Że zorganizowali "dziesiątkę" szybciej niż KSW, mimo problemów pościągali dobre zastępstwa na ostatnią chwilę… no i że kolejna gala FENu prezentowała wysoki poziom i będą walczyć o bycie numerem jeden w Polsce.

  Wyobrazasz sobie cos takiego w drugą strone, gdybyśmy byli po ksw to najblizszy puncher byłby własnie o tym. FEN nie ma konkurencji poza KSW, ale naprawde ich organizacja nie powala.

  Wójcik woli rozmowe o walce dwóch "dziadków" z KSW

 4. Wyobrazasz sobie cos takiego w drugą strone, gdybyśmy byli po ksw to najblizszy puncher byłby własnie o tym. FEN nie ma konkurencji poza KSW, ale naprawde ich organizacja nie powala.

  Wójcik woli rozmowe o walce dwóch "dziadków" z KSW

  Przecież ja nie narzekam, że dzisiaj nie będzie Jóźwiaka. Według mnie to nawet lepiej, bo FEN 10 wypadł kiepsko.

 5. No właśnie dlatego napisałem kiepski ten FEN, skoro nie ma o czym gadac, chyba ze o samym zachowaniu prezesa

 6. Bo ogólnie FEN 10 wyszedł przyzwoicie ale z drugiej strony nic szczególnego nie wydarzyło się żeby o tym dyskutować. Ja z tych 10 gal które zorganizował FEN najbardziej zapamiętałem występ Nieśmiertelnego :evil::evil:

 7. Myślę , że po programie dowiemy się czegoś więcej o sporze ☺ nie wierzę że Krzysiek nie podgrzeje chociaż trochę atmosfery

 8. Prowadzący: Paweł Wójcik

  Chyba poczekam na "Najważniejsze fakty…"

  Dokladnie,kto narzeka na Borka niech obejrzy Punchera z Wojcikiem to mu sie od razu wyprostuje .

 9. Dokladnie,kto narzeka na Borka niech obejrzy Punchera z Wojcikiem to mu sie od razu wyprostuje .

  Fak, aż mi się wstyd zrobiło, kiedy tak to napisałeś. Narzekam na Borka, ale Wójcik….. kurwa, Wójcik powoduje u mnie niepowstrzymaną chęć przebicia sobie bębenków w uszach szpikulcami do lodu. A jak widzę kiedy trzęsie się w wysiłkach podrobienia Lenny Hardt, to mam ochotę popchać te szpikulce dalej…

 10. Dostało się Fen o kopiowanie ka es wu, przytyrali Jóźwiakiem za zachowanie 😀 @jurasmma wspomniał o forumowych hejtereach w kontekście mojego zawodnika 😛 Pozdro cohones. Iro vs. Kułak iskrzy, oby była dobra walka, a nie jakieś obijanie na wózkach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.