krew

Informacja z Facebooka organizacji:

Już 23 maja przed galą KSW 31 Materla vs Drwal, zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne ludzkie życie do akcji krwiodawstwa Krwawy Sport, inicjatywie założonej przez byłego mistrza KSW Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. W dniu gali przed Ergo Areną zostaną ustawione specjalne ambulanse krwiodawstwa, w których będziecie mogli oddać krew. Przy okazji akcji Krwawy Sport czeka was mnóstwo atrakcji, związanych z galą KSW 31. Aby dodać wam otuchy… wpadną wesprzeć was zawodnicy największej polskiej organizacji MMA, którzy podpiszą dla was specjalnie przygotowane plakaty. Będzie to świetna okazja aby pogadać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Krwiodawcy otrzymają od nas również kultowe już koszulki Krwawy Sport! Będziemy na bieżąco informować o godzinach rozpoczęcia akcji i detalach organizacyjnych. Liczymy, że razem pobijemy rekord w oddawaniu krwi. Pokażemy wspólnie, że sporty walki to nie tylko rozlewanie jej w ringu czy klatce. Krew ratuje życie, pomóż uratować kogoś razem z Krwawym Sportem i Federacją KSW!

Więcej informacji i bieżących informacji znajdziecie na fanpage akcji www.facebook.com/krwawysport

9 KOMENTARZE

 1. Znowu robicie reklamę KSW. Mogliście oddać krew z UFC albo inną polską organizacją, która i tak działa charytatywnie(przynajmniej jej zawodnicy)

 2. Znowu robicie reklamę KSW. Mogliście oddać krew z UFC albo inną polską organizacją, która i tak działa charytatywnie(przynajmniej jej zawodnicy)

  Krwawy Sport współpracował z PLMMA podczas gali w Legionowie (PLMMA 41)

 3. Krwawy Sport współpracował z PLMMA podczas gali w Legionowie (PLMMA 41)

  W takim razie muszę przerobić mój sucharowy żart:  czemu ukradliście PLMMA nawet tę akcję?

  A na poważnie – świetna akcja i trzymam kciuki by bić wszelkie rekordy. Sam oddaje od wielu lat, ale ja ze Śląska, tutaj akcja promocyjna nie potrzebna, tu każdy oddaje

 4. czy co drugi temat ma tym forum musi dotyczyć KejeSDoubleJu?

  Na 8 ostatnich tematów w newsach tylko 2 sa o KSW ;p

 5. Koniecznosc powstrzymania sie od spozywania alkoholu na 48 godzin przed oddaniem krwi wyklucza mnie niestety z tej akcji tym razem. Majowy weekend w Trojmiescie bez piwka to nie jest poswiecenie na ktore jestem gotow.

 6. Koniecznosc powstrzymania sie od spozywania alkoholu na 48 godzin przed oddaniem krwi wyklucza mnie niestety z tej akcji tym razem. Majowy weekend w Trojmiescie bez piwka to nie jest poswiecenie na ktore jestem gotow.

  Na woodstock oddawałem pijąc dzień wczesniej wiele,  na Śląsku jak oddaje to czasem wracając na drugi dzień z imprezy. Ot, alkohol po jakimś czasem się ulatnia z krwi ;p

 7. Znowu robicie reklamę KSW. Mogliście oddać krew z UFC albo inną polską organizacją, która i tak działa charytatywnie(przynajmniej jej zawodnicy)

  A czy to ważne jaka organizacja robi taką akcję? Najważniejsze że uda się pomóc ludziom którym ta krew jest potrzebna.

 8. A czy to ważne jaka organizacja robi taką akcję? Najważniejsze że uda się pomóc ludziom którym ta krew jest potrzebna.

  Zle mnie zrozumiałeś. Nie jest wazne jaka organizacja i ją chwalę. Po prostu ironciznie żartowałem z komentarzy "mmarocks opłacane przez KSW" 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.