DSC_1707

Niewesoła informacja ze strony Łukasza Jurkowskiego (www.jurasmmma.pl)

Jak się właśnie dowiedziałem,Juras nie zawalczy na gali w Finlandii 20 listopada. Powodem rezygnacji z walki jest kontuzja. Oto co powiedział przed chwilą Juras:

„Miesiąc temu na treningu coś mi strzeliło w kręgosłupie. Zrehabilitowałem ale nic to nie dało więc ponownie zrobiłem rezonans i nie jest dobrze. Kontuzja nie pozwala mi trenować na 100%, a nie pojadę walczyć tylko o kasę. Valtonen to mocny zawodnik i nie przygotowany na 100% nie mam w Finlandii czego szukać. Do końca roku trenuję turystycznie, reperuje kręgosłup i będę szykował się na marcowe KSW. Przepraszam wszystkich zawiedzionych, ale tylko w pełni zdrowy i przygotowany będę wychodził do walki”

13 KOMENTARZE

  1. smutna wiadomość .. ale cóż szybkiego powodu do zdrowia Łukasz!

  2. 🙁 Ale będzie dobrze Juras wróci mocniejszy niż zazwyczaj, bo to tego typu zawodnik 🙂 Wracaj do zdrowia szybko Łukasz !! Wierzymy w Ciebie 😉

  3. pech. nie walczy się rok, to wszyskto ok, nadchodzi walka to trafia się kontuzja. mam nadzieje, że do KSW się wykuruje

  4. wydaje mi sie ze wlasnie chce sie skupić na ksw 🙂 szkoda ze nie walczy czesciej, przeciez to stosunkowo młody zawodnik… War Juras!

  5. Problemy z kręgosłupem? Za dużo siedzenia na stanowisku komentatorskim;)
    A poważnie to szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej walki na marcowym KSW!

  6. Tamate wstydź się, Panie Łukaszu życzę szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji. Będzie dobrze:) musi być!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.