Juras_Tybura1

Informacja prasowa:

Marcin Tybura (9-0 MMA) niedawno odniósł kolejny, znaczący sukces w karierze. Polak wygrał bowiem Grand Prix M-1 w kategorii ciężkiej. Tybura pokonał w finałowym pojedynku Konstantina Gluhova (26-13 MMA). To właśnie pochodzący z Uniejowa i prowadzący tam na dodatek gospodarstwo rolne wojownik będzie gościem 56 odcinka Fight raportu.

Marcin w rozmowie z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim opowie i o swoim ostatnim triumfie, i o celu na jaki przeznaczy blisko 100 tys. złotych nagrody za zwycięstwo, i o ewentualnej walce o pas tej znanej, rosyjskiej organizacji. Bardzo możliwe bowiem, że już niebawem dojdzie w M-1 do polskiego pojedynku na szczycie. Jeśli Damian Grabowski pokona niebawem mistrza tej organizacji Kenny’ego Garnera, w obronie tytułu będzie musiał zmierzyć się najprawdopodobniej właśnie z Tyburą.
Najpierw jednak Marcin „zawalczył” na słowa z Jurasem, a także – w Szkole Mistrza – pokazał mu jedną ze swoich ulubionych technik. Emocji nie brakowało, co zresztą doskonale widać i na filmie, i na zdjęciach.

Premiera 56 odcinka Fight raportu w najbliższy piątek, 15 listopada 2013, o godz. 18:30.

ZAPRASZAMY!

7 KOMENTARZE

  1. Mozna gdzies obejrzec ten odc? Bo jakos przeoczylem video, a moze Voranek gdzies indziej wrzucil

  2. zoom czytaj

    Premiera 56 odcinka Fight raportu w najbliższy piątek, 15 listopada 2013, o godz. 18:30.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.