Foto: Piotr Pędziszewski
Foto: Piotr Pędziszewski

Znany polskim fanom z gal KSW Mansour Barnaoui zawalczy z weteranem UFC, Efrainem Escudero, na gali Euro FC 02. Będzie to starcie wieczoru tego wydarzenia.

Escudero (26-11 MMA) jest zwycięzcą 8 edycji programu The Ultimate Fighter. Pod banderą UFC stoczył on 12 pojedynków. Po opuszczeniu organizacji, zwyciężył dwa ostatnie starcia.

Barnaoui (13-4 MMA) w ostatnim pojedynku wygrał z Łukaszem Chlewickim na KSW 37. 24-letni zawodnik w swojej karierze pokonał takich rywali jak Colin Fletcher czy Curt Warburton.

18 KOMENTARZE

 1. Nie wiedziałem, że Francuz ma tylko 24 lata. ❓

  tyle powiedział że ma jak wysiadł z łodzi.

 2. KSW chyba nie ma za bardzo pomysłów na Mansoura, ciężko w organizacji znaleźć odpowiedniego rywala a gość młody jest, musi walczyć. Zrobi ze 2 walki poza KSW, wygra i może znowu podejdzie do walki z Gamerem.

 3. KSW chyba nie ma za bardzo pomysłów na Mansoura, ciężko w organizacji znaleźć odpowiedniego rywala a gość młody jest, musi walczyć. Zrobi ze 2 walki poza KSW, wygra i może znowu podejdzie do walki z Gamerem.

  Zawsze mogą zrobić trochę sportu i zorganizować eliminator w postaci walki Barnaouiego z jakimś Torresem albo innym Assuncao, ale komu to potrzebne? :boss:

 4. Zawsze mogą zrobić trochę sportu i zorganizować eliminator w postaci walki Barnaouiego z jakimś Torresem albo innym Assuncao, ale komu to potrzebne? :boss:

  W co Ty wierzysz ? :DC:

 5. W co Ty wierzysz ? :DC:

  Przeczytaj literka po literce to co napisałem, zwłaszcza skup się na końcówce zdania :beer:

 6. Mansour zaraz będzie mocno dobijał się do walki o pas w KSW a ja szczerze powiem, że nie jara mnie ani trochę ich ewentualny rewanż. KSW chyba też średnio zależy na tym rewanżu.

  Ciężka sprawa.

 7. Przeczytaj literka po literce to co napisałem, zwłaszcza skup się na końcówce zdania :beer:

  No ale Ty nie ucz ojca dzieci robić.

 8. Jak widać, czasem trzeba. 😉 5!

  No ale co trzeba, szukać internetowej spinki w sytuacji kiedy nie masz racji ?

  PS. Jebać to. :beer:

 9. No ale co trzeba, szukać internetowej spinki w sytuacji kiedy nie masz racji ?

  PS. Jebać to. :beer:

  No niech będzie, że nie mam racji. 😆 Koniec offtopu.

 10. W KSW dla Barnaouiego został jedynie Piraev, Cavalerhio lub ktoś z poza federacji, limit Polaków dorównujących mu poziomem został wyczerpany.

 11. Ale jakoś innych możliwości nie widać, no chyba ze ktoś z zagranicy dla niego ale w to jakoś nie wierze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.