Łukasz Charzewski, były mistrz wagi lekkiej organizacji FEN, już w grudniu zadebiutuje w KSW. Polak nie przejmuje się tym, że w pierwszym starciu nie dostał rywala z rankingu i zapowiada, że będzie spokojnie piął się na szczyt wagi piórkowej.

Podczas gali XTB KSW 89 Łukasz Charzewski stanie do walki przeciwko Ahmedowi Vili, byłemu mistrzowi chorwackiej organizacji FFC. Dla Vili będzie to również debiut w okrągłej klatce. Łukasz nie przejmuje się tym, że nie zawalczy z kimś z rankingu wagi piórkowej KSW, o czym powiedział w programie Oktagon Live.

Nie mam z tym najmniejszego problemu, bo rywal jest mocny, bardzo mocny. To nie jest tak, że jak on nie jest z KSW, to jest słabszy. Ja jestem cierpliwym zawodnikiem i nie będę szczekał, krzyczał, ze od razu chcę mistrza, drugą czy piątą osobę z rankingu. Postaram się, będąc poza rankingiem, pomalutku po tych szczebelkach iść do góry, nie krzycząc, cierpliwie oczekując na kolejne mocne pojedynki. Nie jest to dla mnie żadna ujma. Moim zdaniem rywal jest bardzo dobry. Najpierw trzeba wygrać, a potem będziemy rozmawiać.

Łukasz Charzewski powiedział również, że początkowo miał zmierzyć się z innym rywalem.

Pierwsza walka miała być z Adamem Soldaevem, ale nie wiem czemu się ona nie odbyła.

Łukasz Charzewski rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2016. Do dziś stoczył czternaście pojedynków i dwanaście z nich wygrał. Popularny „Harry” jest byłym mistrzem wagi lekkiej organizacji FEN i od jedenastu walk pozostaje niepokonany. Charzewski tylko raz w całej karierze musiał uznać wyższość rywala, ale decyzja sędziów w tej walce była niejednogłośna. Łukasz wywodzi z zapasów, w których zdobywał między innymi medale mistrzostw Polski. Zawodnik z Kamiennej Góry jest przekrojowym fighterem, który potrafi zarówno poddać, jak i znokautować swoich rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,916 komentarzy 2,957 polubień

Łukasz Charzewski, były mistrz wagi lekkiej organizacji FEN, już w grudniu zadebiutuje w KSW. Polak nie przejmuje się tym, że w pierwszym starciu nie dostał rywala z rankingu i zapowiada, że będzie spokojnie piął się na szczyt wagi piórkowej. Podczas gali XTB KSW 89 Łukasz Charzewski stanie do walki przeciwko Ahmedowi Vili, byłemu mistrzowi chorwackiej […]

Odpowiedz polub

click to expand...