Łukasz Brzeski zdobył kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, kiedy to po trzy rundowej dominacji w walce z Dylanem Potterem poddał rywala i wygrał przez skończenie przed czasem w ostatniej rundzie pojedynku. Po gali DWCS 39 prezydent UFC potwierdził, że Brzeski dostanie kontrakt i został nowym zawodnikiem „Ultimate Fighting Championship”.

Brzeski (MMA 9-1-1) dotychczas był związany z rodzimą organizacją Tomasza Babilońskiego. Smaku porażki nie zaznał od końca 2017 roku. Ostatni występ zaliczył piętnaście miesięcy temu, kiedy to rozprawił się z Michałem Piwowarskim. 29–latek ma na swoim koncie aż osiem zwycięstw przed czasem – pięć przez KO/TKO, a trzy przez poddania. Tylko jedna wygrana Polaka zakończyła się decyzją sędziowską – Ednaldo Oliveira był w stanie przewalczyć z Brzeskim trzy rundy. W przeszłości zawodnik remisował także z Michałem Kitą.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

27 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Featherweight

8,879 komentarzy 45,031 polubień

No i elegancko :applause:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,413 komentarzy 6,811 polubień

Fajnie ale powinien pomyśleć nad kat 93

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,444 komentarzy 35,660 polubień

Brawo LUKASZ !!!!!!

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Tylko Ednaldo Oliveira był w stanie przewalczyć z Polakiem pełen dystans - Brazylijczyk przegrał przez decyzję sędziowską.

Nie tylko. Brzeski remis z Kitą zaliczył przez faul, tak naprawdę wygrywając walkę, a jedynie przez odjęcie punktu padł remis.

Odpowiedz polub

b
baju

NoLife FC

33,415 komentarzy 61,856 polubień

Nie tylko. Brzeski remis z Kitą zaliczył przez faul, tak naprawdę wygrywając walkę, a jedynie przez odjęcie punktu padł remis.

Chodziło oczywiście o wygraną Brzeskiego. Poprawię.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Placek
Placek

ONE FC
Bantamweight

2,273 komentarzy 6,180 polubień

Super, gratulacje!

Odpowiedz polub

Avatar of Senator Kozioł
Senator Kozioł

KSW
Welterweight

5,320 komentarzy 13,117 polubień

Brawoo! Kolejny wojownik z Polski, ktory udowadnia,ze bieg pod wiatr jest nawozem sukcesu!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,322 komentarzy 160,731 polubień

Bardzo słabo. Menadżer już liczy miliony jakie zarobi na tym kontrakcie a to będzie minimalna stawka i wylot po 2 walkach :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Middleweight

6,882 komentarzy 42,363 polubień

Bardzo słabo. Menadżer już liczy miliony jakie zarobi na tym kontrakcie a to będzie minimalna stawka i wylot po 2 walkach :fjedzia:

Jest i Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawy, uśmiechów cohonesiaków i onetowski konfabulant!

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,607 komentarzy 57,748 polubień

Zajebiscie
Czekać tylko na walke w ufc

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,322 komentarzy 160,731 polubień

Jest i Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawy, uśmiechów cohonesiaków i onetowski konfabulant!

1631691064930.png

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Purpurion
Purpurion

Jungle Fight
Heavyweight

437 komentarzy 1,008 polubień

:applause: I takie info z rana mi się podoba teraz czekamy na sudolskiego

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,322 komentarzy 160,731 polubień

Swoją drogą dlaczego taki Skiba czy Chińczyk nie idą tą drogą? Za mało zaszczytna dla nich? Czekają aż Danka osobiście ich będzie prosił żeby się u niego bili?

Jak widać powyżej, nawet nieznanemu chłopakowi z Polszy można się dostać do UFC.

A no i zapomniałbym: GRATULACJE, BRAWO!!!

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of 5jointow
5jointow

WSOF
Heavyweight

3,508 komentarzy 16,349 polubień

Bardzo słabo. Menadżer już liczy miliony jakie zarobi na tym kontrakcie a to będzie minimalna stawka i wylot po 2 walkach :fjedzia:

Navio ci się włamał na konto czy on tak strasznie walczy? Nie widziałem jeszcze żadnej jego walki

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,322 komentarzy 160,731 polubień

Navio ci się włamał na konto czy on tak strasznie walczy? Nie widziałem jeszcze żadnej jego walki

No tą wczorajszą widziałeś?

Odpowiedz polub

Avatar of 5jointow
5jointow

WSOF
Heavyweight

3,508 komentarzy 16,349 polubień

No tą wczorajszą widziałeś?

No jeszcze nie, ale widze ze warto nadrobić.

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,322 komentarzy 160,731 polubień

No jeszcze nie, ale widze ze warto nadrobić.

Warto :beczka:

Oglądając miej na uwadze, że nie tylko Łukasz miał przejścia przed walką, przeciwnik był na spory short notice i... kiedyś bił się w MW... aha i jak zobaczysz na początku jak się ten mały porusza i zadaje ciosy to nie polej się ze śmiechu :putinlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,232 komentarzy 81,549 polubień

No jeszcze nie, ale widze ze warto nadrobić.

Warto nadrobić walkę Maddaleny.

Brawo Łukasz, dzięki za emocje i zajęcie w te bezsenną noc.

Teraz dietetyk odpowiedni i ogień w 93

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,122 komentarzy 35,519 polubień

Takie niezbyt przekonujące te urywki. A potem wielkie zdziwienie, że youtuberzy zawodników UFC biją.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Bardzo słabo. Menadżer już liczy miliony jakie zarobi na tym kontrakcie a to będzie minimalna stawka i wylot po 2 walkach :fjedzia:

Obejrzałem tą waleczkę z rańca. Potem te urywki...

No niestety. Też się przyłączę do tej wypowiedzi. Stójka tak dziurawa, że pierwszy striker by go ubił jak Lewis Grabowskiego. Ciepliński go w 24 sekundy dokładnie tak ubił a to nie było UFC tylko Wieczór Walk i to nie był Franciszek tylko Ciepliński. Szklana szczęka jak Andryszak niestety. W połączeniu z dziurawą stójką nie wróży to najlepiej.

Zobaczcie to (przecież on bije jak na Gromdzie :D)


Ale szacun za odwagę i to, że poszedł do tego DWCS i się dostał!

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of raubobrabo
raubobrabo

Legacy FC
Flyweight

1,831 komentarzy 3,281 polubień

Brawo Łukasz, teraz trzeba sie wziąść fo roboty i to ostro

Odpowiedz polub

Avatar of Armes
Armes

Shark Fights
Welterweight

1,209 komentarzy 3,980 polubień

Trzymam kciuki za Łukasza. Teraz fizycznie wyglądał słabo. Mam nadzieje, ze poprawi przygotowania i gość da nam troche emocji w UFC

Odpowiedz polub

Avatar of murphyMc
murphyMc

MISTRZ ŚWIATA ⚽️

3,164 komentarzy 12,945 polubień

fizycznie wyglądał słabo. Mam nadzieje, ze poprawi przygotowania

Jak poprawi przygotowania tak:
to moze nie zdążyć zadebiutować

Odpowiedz polub

Avatar of Armes
Armes

Shark Fights
Welterweight

1,209 komentarzy 3,980 polubień

Jak poprawi przygotowania tak:
to moze nie zdążyć zadebiutować

Wyczywam szczypte fotosklepu.

Odpowiedz polub

Avatar of Abe
Abe

Maximum FC
Bantamweight

1,437 komentarzy 4,533 polubień

Warto nadrobić walkę Maddaleny.

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,334 komentarzy 43,918 polubień

Nie wiem co on robi w ciężkiej, jakiś super duży nie jest a w 93 miałby większe szanse

Odpowiedz polub

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,449 komentarzy 50,185 polubień

Bardzo słabo. Menadżer już liczy miliony jakie zarobi na tym kontrakcie a to będzie minimalna stawka i wylot po 2 walkach :fjedzia:

Sajewski wyleciał po trzech.

Odpowiedz polub