Pojedynek w kategorii muszej kobiet został dodany do rozpiski gali UFC on ESPN+ 3, która odbędzie się 23 lutego w Pradze. Reprezentantka gospodarzy Lucie Pudilova (MMA 8-3) zmierzy się z byłą pretendentką do pasa UFC Liz Carmouche (MMA 12-6).

Pudilova występowała wcześniej w wadze koguciej i będzie to dla niej debiut w kategorii muszej UFC. Czeska zawodniczka stoczyła do tej pory cztery walki w oktagonie. Przygodę z amerykańskim gigantem rozpoczęła od porażki z Liną Lansberg, następnie udało jej się pokonać Ji Yeon Kim oraz Sarah Moras. W swoim ostatnim występie przegrała przez niejednogłośną decyzję z Irene Aldaną na gali UFC 228.

Liz Carmouche jest o 10 lat starsza od swojej przeciwniczki, a w swojej karierze stoczyła dwa razy więcej walk w UFC. Jej bilans występów w oktagonie wynosi 4-4. Carmouche jest doświadczoną zawodniczką, która podobnie do Pudilovej większość walk stoczyła w wadze koguciej. Carmouche w przeszłości walczyła o tytuł Strikeforce oraz UFC w dywizji do 135 funtów. W swojej ostatniej walce wygrała z Jennifer Maią.

Tak prezentuje się aktualna rozpiska gali UFC w Czechach.

 • Lucie Pudilova vs Liz Carmouche
 • Magomed Ankalaev vs Darko Stosic

16 KOMENTARZE

 1. Już wiemy, że ta rozpiska będzie strasznie marna.

  :damjan:

  Po dwóch walkach oceniasz całą kartę, no brawa:razz:enn:

 2. :damjan:

  Po dwóch walkach oceniasz całą kartę, no brawa:razz:enn:

  Podaj mi jedną z ostatnich gal w Europie, która miała dobrą rozpiskę?

 3. Dla Polaka? Może to była dobra rozpiska, dla typowego kibica UFC chociażby z USA to szrot. Bardzo żałuje, że żadnych mocnych gal nie robi się w EU.

 4. Dla Polaka? Może to była dobra rozpiska, dla typowego kibica UFC chociażby z USA to szrot. Bardzo żałuje, że żadnych mocnych gal nie robi się w EU.

  A co kibica w USA obchodzi rozpiska poza USA? Nawet na Kanadę mają wywalone. Jest luty Praga, marzec Londyn są zaciągi z Europy, będą rozpiski na dobrym, ale nie wybitnym poziomie co normalne i ludziom nie przeszkadza. Hala wyprzedana przed jakimikolwiek oficjalnymi ogłoszeniami, perełki się trafią.

 5. A co kibica w USA obchodzi rozpiska poza USA? Nawet na Kanadę mają wywalone. Jest luty Praga, marzec Londyn są zaciągi z Europy, będą rozpiski na dobrym, ale nie wybitnym poziomie co normalne i ludziom nie przeszkadza. Hala wyprzedana przed jakimikolwiek oficjalnymi ogłoszeniami, perełki się trafią.

  Mi tam przeszkadzają takie rozpiski, żeby chociaż ME robili z prawdziwego zdarzenia. Na Kanadę wywalone? Czy dopiero nie mieliśmy gali numerowej z dwoma walkami o pas?

 6. Dla Polaka? Może to była dobra rozpiska, dla typowego kibica UFC chociażby z USA to szrot. Bardzo żałuje, że żadnych mocnych gal nie robi się w EU.

  A czego ty się spodziewasz po gali FN? Przecież tam schemat jest wszędzie taki sam: ME – 2 topowych zawodników, CO-ME – też jakiś 2 lepszych, bądź przynajmniej 1 znany żeby na plakat było, a reszta zwykli zawodnicy, najczęściej jacyś nieznani lokalni. Lepsze rozpiski są zarezerwowane na numerowane gale. Fight Nighty w USA, jakby się przyjrzeć, wcale nie są jakieś lepsze niż te w Europie.

 7. Mi tam przeszkadzają takie rozpiski, żeby chociaż ME robili z prawdziwego zdarzenia. Na Kanadę wywalone? Czy dopiero nie mieliśmy gali numerowej z dwoma walkami o pas?

  Kibice w USA mają wywalone na gale w Kanadzie. I potwierdzają to wyniki oglądalności.

 8. A czego ty się spodziewasz po gali FN? Przecież tam schemat jest wszędzie taki sam: ME – 2 topowych zawodników, CO-ME – też jakiś 2 lepszych, bądź przynajmniej 1 znany żeby na plakat było, a reszta zwykli zawodnicy, najczęściej jacyś nieznani lokalni. Lepsze rozpiski są zarezerwowane na numerowane gale. Fight Nighty w USA, jakby się przyjrzeć, wcale nie są jakieś lepsze niż te w Europie.

  Wiesz co, ja już chyba po prostu mam dość tych gal w Europie, byłem na czterech i teraz przez te rozpiski się juz nie wybieram na żadne. Szczerze mówiąc wolę pojechać na jakąś fajną galę w Polsce, typu niedalekie ACA niż na kolejnego słabego FN.

 9. Mowcie co chcecie ale obydwie sa dobre, carmouche to kozak wsrod wmma i pudilova nie kalkuluje.

  Darko Stosic też niezły dzik:

  A to dopiero dwie walki! :crazy:

 10. :korwinwhat:

  ja pierdole niech Aśka zastanowi się nad swoja przyszłością w tej dywizji i w mma, bo połowa z tych kogucich schodzi do tej kategorii…Pudilova to przecież kogucia. Można mieć zajebistą techniką itd., ale spędzić końcówkę kariery będąc pomiataną przez silniejsze dziewczyny w oktagonie to trochę kiepski pomysł na budowanie brandu;

 11. Już wiemy, że ta rozpiska będzie strasznie marna.

  Pudilova kozak zawodniczka. Obejrzyj jej walkę z Aldana. Mocna bitka w stójce. Serio. Ogromne wrażenie na mnie zrobiła. 24 lata. Jak będzie się rozwijać to w tej kategorii może zapukać pewnego dnia o pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.