Były zawodnik UFC oraz weteran klatek MMA z całego świata zmierzą się na gali Bellator 183. Lorenz Larkin drugi raz wystąpi w Bellator MMA, kiedy to zawalczy z Paulem Daleyem.

Larkin (18-6 MMA) w ostatniej walce przegrał walkę o pas mistrzowski organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera z Douglasem Limą. The Monsoon przed przyjściem do federacji wygrał dwie walki z rzędu – z Neilem Magnym oraz Jorge Masvidalem.

Daley (39-14-2 MMA) w ostatnim pojedynku został poddany przez Rory’ego MacDonalda. Semtex w ostatnich 9 walkach ma bilans 7-2.

Bellator 183 odbędzie się 23 września w SAP Center. Na gali wystąpią m.in. Benson Henderson, Aaron Pico oraz Roy Nelson.

5 KOMENTARZE

  1. A Daley nie był przymierzany do Venoma Page? Jakoś tam spinę nawet mieli chyba po walce Semtexa z Rorym.

  2. A Daley nie był przymierzany do Venoma Page? Jakoś tam spinę nawet mieli chyba po walce Semtexa z Rorym.

    Był, nawet dwukrotnie. Na początku mieli walczyć na tej majowej gali w Londynie, ale Semtex odrzucił tę propozycję, wybierając walkę z Rorym, a później Daley odrzucił kolejną ofertę na wrzesień, ponieważ potrzebuje czasu na odpoczynek. Co ciekawe, pojedynek z Larkinem także we wrześniu już przyjął.

  3. Był, nawet dwukrotnie. Na początku mieli walczyć na tej majowej gali w Londynie, ale Semtex odrzucił tę propozycję, wybierając walkę z Rorym, a później Daley odrzucił kolejną ofertę na wrzesień, ponieważ potrzebuje czasu na odpoczynek. Co ciekawe, pojedynek z Larkinem także we wrześniu już przyjął.

    dobry typ. odrzuca walki z przehypowanym pagem, a bierze z takimi dzikami. btw cactus kiedy 2005?

  4. dobry typ. odrzuca walki z przehypowanym pagem, a bierze z takimi dzikami. btw cactus kiedy 2005?

    Dzisiaj wjeżdża 2005, właśnie tworzę

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.