lorenz_larkin
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Lorenz Larkin poinformował na portalach społecznościowych, że następny pojedynek stoczy z Santiago Ponzinibbio.

UFC wraca do Rio de Janeiro. Na gali UFC 190 Lorenz Larkin (MMA 15-4) – jak sam poinformował na portalach społecznościowych – zmierzy się z Argentyńczykiem Santiago Ponzinibbio (MMA 20-2). Larkin w latach 2011-2012 w Strikeforce stoczył pięć pojedynków, z czego cztery wygrał, a jeden zaliczony jest jako no-contest. Tak dobrym bilansem Amerykanin nie może pochwalić się w organizacji UFC. Tutaj na sześć pojedynków, aż cztery przegrał. Dopiero w ostatnim boju udało mu się pokonać Johna Howarda (MMA 22-11) po trzech porażkach z rzędu jakie zaliczył w 2014 roku. Był to też jego debiut w wadze półśredniej. Debiut bardzo udany, gdyż otrzymał $50.000 bonusu za występ wieczoru.

Santiago Ponzinibbio w debiucie w największej na świecie organizacji MMA przegrał z Ryanem LaFlarem (MMA 11-1), jednak później wszedł na zwycięski szlak odprawiając ciosami Wendella Oliveirę (MMA 24-8) oraz wygrywając przez jednogłośną decyzję z Seanem Stricklandem (MMA 15-1).

Starcie Amerykanina z Argentyńczykiem planowane jest na UFC 190, które odbędzie się w Rio de Janeiro, Brazylii. Walką wieczoru wydarzenia będzie konfrontacja Rondy Rousey z Bethe Correią.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.