Do fatalnego przerwania pojedynku doszło na gali LFA 15, która odbyła się w ten weekend. Podczas pojedynku Jalina Fullera i Scotta Wrtiza, Fuller zapiął duszenie i próbował skończyć starcie przed czasem, co ostatecznie mu się udało. Sędzia nie zorientował się jednak w trakcie, że jego rywal jest już nieprzytomny i zwlekał z przerwaniem walki. Zobaczcie jak wyglądała cała akcja:

Dla Fullera (7-2 MMA) był to udany powrót do klatki MMA po przegranej z Myktybekiem Orolbai na LFA 131 w maju 2022 roku. 6 z 7 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. 8 z 9 walk w jego karierze odbywały się w klatce właśnie organizacji LFA.