ladies4poster_prev008

Informacja prasowa:

Już za niespełna miesiąc, 17 grudnia, w Karpaczu odbędzie się czwarta gala Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis”. Włodarze pierwszej w Europie żeńskiej organizacji sportów walki zapraszają fanów MMA i K-1 do wspólnego świętowania jubileusz organizacji w wyjątkowych okolicznościach przyrody, u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy! Rejestracja na wydarzenie ruszyła.

Pierwsza w Europie żeńska organizacja sportów walki Ladies Fight Night w grudniu ob-chodzić będzie rocznicę powstania. Z tej okazji – 17 grudnia – odbędzie się urodzinowa gala LFN ”Fortuna Dies Natalis”. Tym razem włodarze federacji na miejsce gali wybrali wyjątkowy obiekt Hotel Gołębiewski w Karpaczu, położony na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki.

„Zależało nam, żeby pierwsze urodziny organizacji obchodzić z pompą. To był bardzo pracowity rok dla całej federacji. Zorganizowaliśmy trzy, bardzo udane gale, z których ko-lejne cieszyły się coraz większym zainteresowaniem fanów kobiecego MMA i K-1. Przy-kładamy dużą wagę do wysokiego poziomu sportowego i organizacyjnego naszych im-prez i gala Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis” w Karpaczu będzie tego najlepszym przykładem.” – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Podczas grudniowej gali LFN zobaczymy 10 pojedynków w formule MMA i K-1. W klatko-ringu pojawią się młode, utalentowane zawodniczki z Polski i zagranicy. Nie zabraknie takich nazwisk jak Patrycja Krawczyk, Monika Bohn, Weronika Zygmunt, Katarzyna Bie-gajło, Martyna Czech, Katarzyna Sadura i Annisa Haddaoui. Fani MMA zacierają ręce na walkę wieczoru, w której wystąpi jedna z najbardziej utalentowanych młodych zawodni-czek MMA, Agnieszka Niedźwiedź.

Gala Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis” podobnie jak poprzednie imprezy organizacji będzie bezpłatna. Atrakcji nie zabraknie. Wiadomo już, że muzyczną gwiazdą wieczoru będzie znany raper Sobota. Zaproszenia na galę można zdobyć rejestrując się na stronie internetowej www.lfn.com.pl lub pod adresem email: [email protected]. Ilość wejściówek jest ograniczona.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

 1. Nie sądziłem że dożyję czasów kiedy w moim mieście będą organizowane gale MMA. :jon: Oczywiście będę !

 2. Był ktoś na LFN wcześniej i wie czy miejsca są narzucane z góry czy jak np. idę z grupką znajomych to będziemy mogli normalnie usiąść obok siebie czy oni z automatu gdzieś nas rozrzucą ?

 3. Taka przestroga dla ludzi z forum, bo widzę, że nie każdy się orientuje w temacie. To "wstęp wolny" bierzcie z przymrużeniem oka, przynajmniej mając na uwadze historie z poprzednich gal, gdzie kilku naszych kolegów pocałowało klamkę. Prawdopodobnie do dyspozycji dla przeciętnego Kowalskiego jest tylko garstka miejsc, resztę prawdopodobnie zaklepali sponsorzy i znajomi zawodniczek. Więcej wam napiszą ci, co dali się na ten "wstęp wolny" nabrać.

 4. Bodzio

  Jak się ogarnia te zaproszenia? :confused: Maila trzeba wysłać?

  Na stronie LFN lub pod mailem [email protected].

  Pyrrus89

  Taka przestroga dla ludzi z forum, bo widzę, że nie każdy się orientuje w temacie. To "wstęp wolny" bierzcie z przymrużeniem oka, przynajmniej mając na uwadze historie z poprzednich gal, gdzie kilku naszych kolegów pocałowało klamkę. Prawdopodobnie do dyspozycji dla przeciętnego Kowalskiego jest tylko garstka miejsc, resztę prawdopodobnie zaklepali sponsorzy i znajomi zawodniczek. Więcej wam napiszą ci, co dali się na ten "wstęp wolny" nabrać.

  Oczywiście, że wstęp wolny, ale piewrszeństwo wejścia mają osoby, które się zgłoszą mailowo lub prze formularz na stronie.

  allan77

  Był ktoś na LFN wcześniej i wie czy miejsca są narzucane z góry czy jak np. idę z grupką znajomych to będziemy mogli normalnie usiąść obok siebie czy oni z automatu gdzieś nas rozrzucą ?

  Normalnie będzie można usiąść obok siebie. Nie będzie z tym problemu.

  Łukasz Pieroszczuk

  Co oznacza podtytuł tej gali ?

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – w wolnym tłumaczeniu z łaciny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.