9033tsk2

Informacja prasowa:

Dwa dni intensywnych treningów zawodniczek Ladies Fight Night przed grudniową galą, wspólne oglądanie pojedynku Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz i spotkanie z Patrykiem Vegą, który dokumentuje życie zawodniczek MMA – to niektóre punkty programu pierwszego obozu sparingowego LFN. Właściciele żeńskiej federacji zaplanowali również dzień otwarty i bezpłatne sparingi dla wszystkich zainteresowanych dziewcząt trenujących sporty walki!

W długi weekend w Łodzi, 11-13 listopada, odbędzie się pierwszy obóz sparingowy Ladies Fight Night. Wydarzenie jest bezpośrednio związane z przygotowaniami do grudniowej gali LFN. Grafik pierwszych dwóch dni obozu wypełnią intensywne sparingi zawodniczek pod okiem wykwalifikowanych sędziów MMA i K1: Piotra Michalaka i Sebastiana Jagielskiego. W sobotę zaplanowano wspólne oglądanie najważniejszego starcia w historii polskiego MMA, czyli pojedynku Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz w Nowym Jorku.

Ostatni dzień, niedziela, to zabiegi rehabilitacyjne dla uczestniczek obozu i wspólny obiad z gościem specjalnym Patrykiem Vegą. Reżyser takich produkcji jak PitBull czy Służby specjalne będzie przeprowadzał rozmowy z dziewczynami i zbierał materiały potrzebne do stworzenia wizerunku zawodniczki MMA do jednego ze swoich filmów.

W obozie sparingowym poprzedzającym czwartą galę LFN, udział wezmą tak utalentowane zawodniczki jak: Sylwia Juśkiewicz, Weronika Zygmunt, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Podsiadała, Judyta Rymrzak, Monika Bohn, Katarzyna Sadura, Małgorzata Dymus, Hanna Gujwan, Martyna Czech, Katarzyna Lubońska i Agnieszka Niedźwiedź.

W ramach obozu sparingowego LFN, właściciele federacji zapraszają wszystkie chętne zawodniczki do udziału w dniu otwartym i bezpłatnych sparingach! W sobotę, 12 listopada, drzwi sal treningowych Fight Club Łódź będą otwarte dla wszystkich dziewcząt trenujących sporty walki!

Wystarczy zgłosić swój udział w wydarzeniu na Facebooku LFN. Ladies Fight Night to pierwsza i jak do tej pory jedyna organizacja promująca sporty walki tylko i wyłącznie kobiet. Misją federacji jest upowszechnianie kobiecego MMA i K1 oraz umożliwianie rozwoju sportowego utalentowanym zawodniczkom.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.