LFN "Five Points" – karta główna

Wracamy z kartą główną gali "Five Points"! Jedno jest pewne, jeśli poziom walk będzie taki sam, to będzie prawdziwy SZTOS! A co jeśli przerośnie wcześniejsze walki?…Pamiętajcie o konkursie – udostępniający wygrywają naprawdę konkretne zestawy sprzętu i gadżetów od Ladies Fight Night! Szczegóły:➡ http://bit.ly/lfn_konkurs

Publiée par LFN – Ladies Fight Night sur Samedi 8 avril 2017

Wyniki na żywo z gali Ladies Fight Night 5: Five Points

Walka wieczoru

126 lbs: Katarzyna Lubońska pok. Núbię Nascimento przez niejednogłośną decyzję.

Karta główna

115 lbs: Sylwia Juśkiewicz pok. Lyudmyla Pylypchak przez jednogłośną decyzję
134 lbs: Katarzyna Sadura pok. Suvi Salmimies przez jednogłośną decyzję.
134 lbs: Talita de Oliveira pok. Irén Rácz przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 1.
126 lbs: Katarzyna Biegajło pok. Valérie Domergue przez TKO (kopnięcie na korpus), runda 1.

 

31 KOMENTARZE

 1. Wydaje mi się, że dźwięk z mikrofonów rozstawionych po hali a nie bezpośrednio .  Stąd też konferansjerów i wywiady ledwie idzie zrozumieć.

 2. Dziewczyny nie załapały ani jednego żartu/aluzji Tidżeja,ale już chyba nas do tego Tidżej przyzwyczaił, że czasami tylko on i 5 osób na świecie skuma o co mu chodziło 😉

 3. Dziewczyny nie załapały ani jednego żartu/aluzji Tidżeja,ale już chyba nas do tego Tidżej przyzwyczaił, że czasami tylko on i 5 osób na świecie skuma o co mu chodziło 😉

  Ważne, że ty załapałeś. :goldi:

 4. Ważne, że ty załapałeś. :goldi:

  Też się cieszę 😉 i to nie był żaden wrzut na Ciebie jakby co :beer:

 5. ktoś wie na czym zarabia LFN? produkt raczej niszowy, na TV nie zarabia, na biletach chyba też nie wyjdzie na swoim…

 6. ktoś wie na czym zarabia LFN? produkt raczej niszowy, na TV nie zarabia, na biletach chyba też nie wyjdzie na swoim…

  Sponsorzy

 7. Brazylijka (mimo tragicznej formy) została okradziona ze zwycięstwa w walce z Lubońską.

  Ja nie wiem na co Lubońska liczy skoro nawet jakaś stara niedoświadczona Brazylijka która ledwo się poruszała i była zastępstwem na tej gali zdominowała ją całkowicie w stójce (a parteru w tej walce nie było).

 8. Brazylijka (mimo tragicznej formy) została okradziona ze zwycięstwa w walce z Lubońską.

  Ja nie wiem na co Lubońska liczy skoro nawet jakaś stara niedoświadczona Brazylijka która ledwo się poruszała i była zastępstwem na tej gali zdominowała ją całkowicie w stójce (a parteru w tej walce nie było).

  Czy ja wiem czy tak bardzo okradziona . Nascimento oprócz napierania do przodu niewiele robiła a Lubońska coś tam częściej punktowała , nie tylko wiatr. Brazylijka raz mocniej zaskoczyła i tyle . Nie zmienia to faktu że walka bardzo słaba .

 9. super gala i organizacja :D. Nawet KSW może się uczyć od LFN. Dzisiaj udało mi się zasiąść  na trybunach tej gali i byłem w szoku. ONI zjadają, produkcyjnie wszystkie gale robione w Polsce (nie licze KSW). Bilety za FREE, osób było ok. 1 tys. Katering dla wszystkich, wyszedłem z gali najedzony  i napojony(kanapeczki różne przystawki, ciasto itp. Naprawde warto było tam spedzic czas. Walki na przyzwoitym poziomie. Kiedyś, juz ktoś to pisał, ze Lubońska powinna sobie darować MMA, zgadzam się w 100% jest młoda i ładna niech lepiej się sprzeda na jaką okładkę i niech Ciągnie kasę póki może. Szkoda jej zdrowia.

  Naprawdę warto było sie wybrać. Lecz po wyjściu z gali, miałem w głowie tylko jedno i byłem pod wrażeniem, tego w jakiej wielkiej pralni pieniędzy brałem udział.  Wszystko za free. szamka, ciekawa produkcja gali wystepy artystów. nie wiem nie oczerniam i nie chce tego robić brawa dla organizatorów i wielki szacunek, no ale, no panowie. Ile organizacji już było, które po 1-2 galach upadały bo nie wyrabiały finansowo. Ffhoooj dużo. Sponsorów też tam nie widziałem. Chociaż loza VIP była pełna.

  E: TO są tylko moje przemyslenia i mogą byc nie prawdą. Szczeże życzę im jak najlepej. 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.