LadiesFightNight_posterA3_prev09 (1)

Organizatorzy Ladies Fight Night zaskakują nie tylko formułą swojego wydarzenia, które w całości składa się z pojedynków płci pięknej, ale także sposobem jego promocji! Łódzką galę będzie można oglądać całkowicie za darmo, bez konieczności kupowania biletu!

Jest to już drugie wydarzenie Fight Club Łódź, które promowane jest w ten sposób. Poprzednia gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, do tego stopnia, że w hali w której się odbywała zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych. Ladies Fight Night: That’s All Folks odbędzie się 1 kwietnia w hali „Expo” przy al. Politechniki 4. Start o godz. 19:00. Organizatorzy zaznaczają, iż liczba miejsc jest – co oczywiste, jednak warte podkreślenia – ograniczona. W walce wieczoru wystąpi Róża Gumienna, która zmierzy się z Brytyjką, Veronicą Macedo. Poniżej zamieszczamy potwierdzone pojedynki.

Walka Wieczoru:

^64 kg: Róża Gumienna vs. Veronica Macedo

Karta Główna:

^52 kg: Sylwia Juśkiewicz vs. TBA
52 kg: Weronika Zygmunt vs. TBA
60 kg: Joanna Pawlik Kohorta Poznań vs. Lucia Cmarowa
52 kg: Kinga Jędrasik Fit Fabric Łódź vs. Valerija Sochenko

^ – pojedynki na zasadach K-1

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

2 KOMENTARZE

  1. Przyznam, że jest to bardzo ciekawe podejście do promocji sportów walki. Z tego co wiem, na pierwszej gali ludzie stali w kolejkach ja za szynką w PRL:)) licząc, że ktoś opuści event i zwolni się miejsce. Ponadto, jak słyszałem, impreza zwraca się z nawiązką, bo sponsorzy walką drzwiami i oknami. Co się dziwić, skoro gala za darmo, więc lokalny szum gwarantowany. Bardzo nieszablonowe myślenie organizatorów. #szanuję

  2. Z tym lewactwem to żart, co? Bo nie wiem czy się produkować 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.