Informacja prasowa:

Szanowni kibice i sympatycy sportów walki, organizatorzy pierwszej kobiecej gali Sztuk Walki w Polsce Ladies Fight Night pragną poinformować o nawiązaniu współpracy z Hotel DoubleTree by Hilton Łódź. W związku z powyższym faktem zmianie ulega termin gali i wydarzenie zostaje przeniesiona na dzień 18 grudnia 2015 roku, do hali łódzkiego Hotelu Hilton, przy ulicy Łąkowej 29.

Właśnie w gościnnych i ekskluzywnych progach Hotel DoubleTree by Hilton, odbędzie się sześć zawodowych walk w formule K-1, MMA, a także w Boksie, w wykonaniu Pań. W walce wieczoru gali na zasadach MMA wystąpi pierwsza przeciwniczka mistrzyni UFC, Joanny Jędrzejczyk, 21-letnia Sylwia Juśkiewicz z Fight Club Shi-Kon Łódź. Występ łodzianki jest oczekiwany przez większość polskich fanów MMA zainteresowanych rozwojem jej talentu.

Także podwójne mistrzynie świata Muay Thai, Judyta Niepogoda i Katarzyna Posiadała z Gladiatora Siedlce pokażą się łódzkiej publiczności. Obie zmierzą się z zagranicznymi rywalkami: Judyta z Iloną Dziashkevich z Białorusi a Kasia z Veroniką Cmarovą, aktualną wicemistrzynią świata K-1 ze Słowacji. Obie pokazały się już na renomowanych polskich i międzynarodowych imprezach i ich występ w formule K-1 Rules będzie ozdobą gali.

Do tej trójki polskich zawodniczek dołączy utytułowana zapaśniczka Weronika Zygmunt z Champion Fight Time Kraków. Weronika to także mistrzyni świata WKF MMA z 2014 roku. Zawodniczka z Krakowa pierwotnie miała zmierzyć się z utalentowaną Klaudią Pawicką, ale z powodu kontuzji Klaudii, jej rywalką będzie zagraniczna zawodniczka.

Organizatorem imprezy jest najlepszy łódzki klub Sztuk Walki, Fight Club. Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp na galę jest wolny.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Przewidywane jeszcze jakieś atrakcje? Bo nie chce mi się jechać na 5 walk i potem być zmuszony do ogarniania noclegu (albo spania na dworcu jak hardkorowi fani).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.