Jeden z najlepszych zawodników niższych kategorii wagowych na całym świecie, Kyoji Horiguchi, chwilę po tym jak został wolnym agentem, zdecydował się podpisać kontrakt z Bellator MMA. Co ciekawe, zawodnik był niegdyś mistrzem kategorii koguciej organizacji, kiedy to pokonał Darriona Caldwella na Bellator 222 w pojedynku mistrzów dwóch organizacji MMA. Wtedy był on mistrzem u poprzedniego pracodawcy, RIZIN FF. Informację o zatrudnieniu Horiguchiego potwierdził sam Scott Coker.

Horiguchi (29-3 MMA) ma za sobą występy w klatkach takich organizacji jak Bellator MMA, RIZIN, UFC czy Shooto. Zawodnik walczył w przeszłości z m.in. Demetriousem Johnsonem, Manelem Kape, Ianem McCallem czy Benem Nguyenem. 18 z 29 wygranych w swojej karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem. Podczas pobytu w organizacji RIZIN jego bilans walk wynosił 10-1.

Obecnym mistrzem kategorii koguciej organizacji Bellator MMA jest Sergio Pettis, z którym w przeszłości Horiguchi chciał zawalczyć. Wygląda więc na to, że w niedalekiej przyszłości możemy zobaczyć takie starcie w klatce organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

Bellator
Welterweight

4,400 komentarzy 6,229 polubień

Zajebisty dodatek do dywizji. Imo robi Pettisa na miękko

Edit: Rizin nie jest byłym pracodawcą. Wydali oświadczenie w którym jest że ma walczyć u nich przynajmniej raz w roku

Odpowiedz 4 polubień