
Dawid Pepłowski, trener Mateusza Rębeckiego, jest zadowolony z postawy swojego podopiecznego w klatce UFC i zapowiada, że będą pracować nad tym, aby wejść do pierwszej piętnastki rankingu kategorii lekkiej UFC.
Podczas gali UFC w Belgradzie, która odbyła się 1 sierpnia, Mateusz Rębecki rozbił już w pierwszej rundzie Kyle’a Prepolca.
Po pojedynku Dawid Pepłowski powiedział w rozmowie dla Polsatu Sport:
Wracamy do wersji Matiego sprzed jego walk w UFC, gdzie robi to, co umie najlepiej i to, co pokazał teraz w klatce. Takiego chciałbym Matiego widzieć już w każdej kolejnej walce. On ma czym uderzyć, potrafi przyjąć, potrafi oddać, ale też umie sprowadzić i ma kapitalny parter.
Pepłowski dodał również:
Dajcie mi rok i Mateusz w końcu zawita do piętnastki na pewno, a jestem skory nawet powiedzieć, że do dziesiątki. Będziemy bardzo mocno jeszcze w tym roku nad tym pracować.
Dzięki wygranej w Belgradzie Mateusz Rębecki wrócił na drogę zwycięstw. Polak przerwał pasmo trzech przegranych z rzędu.


























1 reply
...wczytuję komentarze...
Bellator Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/85240/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>