Czarny pas BJJ i przyjaciel Mameda Khalidova – Ayub Magomadov wrzucił na swój profil społecznościowy zdjęcie które może zdradzać plany byłego mistrza KSW w wadze średniej na rewanżową walkę z mistrzem wagi półciężkiej – Tomaszem Narkunem. Humorystyczne zdjęcie zostało podpisane słowami:

Na jesień mamy tylko jeden cel

Mimo że rewanżowa walka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez organizację KSW, obaj zawodnicy w rozmowach z mediami wielokrotnie wyrażali chęć jej stoczenia.

Dla Mameda porażka z Narkunem na gali KSW 42 była pierwszą od 2010 roku i pierwszą w ringu/klatce organizacji KSW. Przegrana przez poddanie przerwała również imponujące pasmo 14 zwycięstw z rzędu zawodnika trenującego na codzień w Berkut Arrachion Olsztyn. Dodatkowo Khalidov 30 lipca 2018 roku podczas konferencji prasowej promującej galą KSW 45 zwakował pas wagi średniej federacji KSW twierdząc, że na tym etapie kariery jest zainteresowany tylko tzw super fightami.

Dla Tomasz Narkuna pokonanie Mameda było największym sukcesem w obecnej karierze. Zawodnik Berserkes Team Szczecin ma obecnie na swoim koncie pasmo 6 zwycięstw z rzędu, wszystkie przed czasem z czego aż 5 w pierwszej rundzie.

Gala KSW 46 na jakiej mogło by dojść do tej walki odbędzie się w grudniu tego roku w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Przypomnijmy sobie najlepsze momenty z pierwszego starcia obu zawodników:

2 KOMENTARZE

  1. Oby doszło do tego rewanżu. Lekko nie będzie. Mamed będzie się musiał wspiąć na swoje wyżyny żeby zdetronizować Narkuna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.