Podczas gali KSW 56 Karolina Owczarz po raz pierwszym w karierze w MMA musiała uznać wyższość swojej rywalki. Zawodniczka z Łodzi przegrała na punkty po mocnym starciu z Justyną Habą. Dla Karoliny walka ta była ważna nie tylko ze względów sportowych, ale również biznesowych.

W najnowszej rozmowie dla serwisu Karolina powiedział, że zbliża się moment negocjacji z KSW.

To była z pewnością walka ważna dla mnie ponieważ jesteśmy w takim momencie, że zbliżają się dość mocne negocjacje.

Karolina powiedziała również jak zapatruje się na wypowiedź Macieja Kawulskiego po jej ostatniej walce. Współtwórca KSW podsumowując galę odniósł się dość krytycznie do występu Karoliny.

Maciek jest świetnym biznesmenem. Świetnym negocjatorem. Mi gdzieś oczywiście zrobiło się przykro po jego słowach w wywiadzie udzielonym po walce, ale menadżer mi uświadomił, że jesteśmy w takim momencie negocjacyjnym, że na pewno na rękę mu było szukać moich minusów i je uwypuklać, tak żeby można było później gdzieś tam je wyciągnąć.

Owczarz powiedziała również, że jest dopiero na początku swojej kariery w MMA i przed nią jeszcze wiele wyzwań. Dodała też, że zastanawia się nad zmianą kategorii wagowej i nad zejściem wagę niżej.

Tuż po ostatniej walce Karoli napisała w mediach społecznościowych, że chciałaby szybko wrócić do klatki. Jeśli jakaś gala KSW byłaby np. na początku lutego 2021 roku, to byłby dla niej idealny termin na powrót do startów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.