Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski skomentował ostatnie wydarzenia na polskim rynku MMA i próby zakontraktowania zawodników jego organizacji przez UFC:

Cieszę się, że po latach doczekałem czasów, w których nasi czołowi i kluczowi zawodnicy odrzucają ofertę UFC i wybierają KSW. I nie chodzi tu tylko o lojalność, czy jakieś przywiązanie emocjonalne, ale również o to, że opłaca się to im biznesowo. Nie mniej jednak emocjonalnie mówię ::: DZIĘKUJĘ! Michał Materla oficjalnie na KSW w Dublinie. Jak myślicie, kto zmierzy się w klatce z legendą polskiego mma? — feeling fantastic.

W kolejnym wpisie dodał:

Cieszę się, że sami zawodnicy dostrzegają, że w pewnych aspektach KSW jest lepsze od światowej konkurencji ?Czytajcie cały wywiad z Mariusz Pudzianowski, link w komentarzu. Wiem, że jest sporo osób, zapatrzonych ślepo w zachód i dla nich wszystko co z Polski, jest z automatu gorsze. Skomentuje to tak- są polskie firmy, polscy sportowcy, polscy naukowcy którzy są światową czołówką. Są dziedziny w których naprawdę nie mamy się czego wstydzić! Bez kompleksów idziemy po swoje. Polska federacja szturmuje wyspy. 22 października Dublin. — feeling proud.

1 KOMENTARZ

  1. Przeczytałem te komentarze i chce coś sprostowac Panowie. Ksw nie stać na przebicie oferty UFC. Po prostu ufc odpuszcza i tyle, jakby chcieli to po gali w Dublinie mogliby kupić całe KSW razem z Martinem Kawulem i Wojkiem zlecając im rozstawianie krzeselek dookoła klatki od następnej gali. Więc jak w takiej sytuacji można mówić że ksw przebija ofertę.. :mamed: to tak jakby prezez Legii chwalił się że przebili ofertę Realu gdyby jakiś junior z Legii dostał ofertę z Madrytu, ale postanowił ja odrzucić,  bo np jest homofobem czy tam z wielu innych powodów. :boystop: Nie chodzi mi tutaj o decyzję Cipka odnośnie UFC która w pełni rozumiem, a o te głosy które głośno mówią że ksw przebija ofertę ufc

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.