Informacja KSW:

MMA jest najprężniej rozwijającą się dyscypliną w Polsce i nikt temu nie zaprzeczy. Pokazują to gale organizowane przed Federację KSW, a także pozostałe eventy towarzyszące. Od kilku lat regularnie organizujemy Obozy KSW, gdzie zawodnicy znani z gal KSW kształcą adeptów tej dyscypliny. W tym roku również można wraz z nami wybrać się na wspólny obóz i zbierać doświadczenie od elity mieszanych sztuk walki w Polsce.

W dniach 1-11 lipca odbędzie się ósmy Obóz KSW. Nowe miejsce, nowi trenerzy, lecz ten sam wysoki poziom zakwaterowania, wyżywienia i oczywiście treningów. Tym razem Obóz KSW zawita do Olsztyna (hotel”Manor”), miejsca gdzie na co dzień mieszka i trenuje najlepszy europejski zawodnik wagi średniej, Mamed Khalidov.
Naturalizowany Czeczen wraz z Łukaszem Jurkowskim, Krzysztofem Kułakiem i Michałem Materlą będą odpowiedzialni za prowadzenie zajęć z wszystkimi przybyłymi uczestnikami. Nad całym obozem pieczę trzymać będzie jeden z najlepszych specjalistów od przygotowania fizycznego w sportach walki Michał Garnys, który z każdym indywidualnie będzie mógł porozmawiać na temat suplementacji, odżywiania, a w szczególności doboru treningu.

W tym roku po raz pierwszy istnieje możliwość zabrania ze sobą na obóz rodziny, co na pewno w wielu przypadkach będzie idealnym połączeniem treningu wraz z wakacyjnym wypadem.

Ponieważ jest kilka wariantów cenowych poniżej prezentujemy kwoty:

** Indywidualne uczestnictwo w obozie – 1560PLN (rabat -100PLN dla wszystkich tych, którzy byli już wcześniej na obozie)
** Dodatkowa osoba dorosła (żona, dziewczyna) – 1400PLN
** Dziecko do lat 8 – 20% zniżki od ceny 1560PLN
** Dziecko do lat 4 – bezpłatnie (śpi w łóżku z rodzicami)

Zatem jeśli chcesz w przyszłości walczyć jak Khalidov i być jak Mariusz Pudzianowski, który z dnia na dzień robi postępy i jest coraz lepszym zawodnikiem musisz trenować z najlepszymi. To właśnie gwarantuje Obóz KSW!

** Wszyscy zainteresowani już teraz mogą zgłaszać chęć udziału wypełniając formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj.

8 KOMENTARZE

  1. a na takim obozie jest też grupa totalnie zielonych w mieszanych sztukach walki a obytych w walce stójkowej karate / kickboxing ?

  2. Jak dostane dobry ochraniacz na głowę i solidną szczękę to mogę chopakom z ciężkiej służyć jako mięso armatnie do pokazywania technik kończących i kombinacji ciosów.

    Szczerze to przeleciało Mi to przez myśl żeby wziąć udział bo widziałem na filmikach jak pracuje się nad kondycją czy stosuje się tzw pracę u podstaw czyli rąbanie drewna, trening siłowo-wytrzymałościowy po prostu. Na co dzień tylko dźwigam hantle, sztangi i inne żelastwo, fajnie by było na łonie natury oderwać się psychicznie i uszlachetnić pracą fizyczną.

    Ktos kto był może coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak wygląda dzień od rana do wieczora takiego obozu?

  3. Pewnie info pisał Słodziak, a jak wiadomo on nic nie umie, mało tego jest niereformowalny i dalej nie wie jak sie nazywa człowiek, dzieki któremu ma pewnie niamałą wypłatę. Taki on facebukolubny, to niech zajzy na fb Mameda i se przeczyta co Mamed na ten temat napisał.

  4. być jak Mariusz Pudzianowski, który z dnia na dzień robi postępy i jest coraz lepszym zawodnikiem

    moje marzenie w końcu może się ziścić? omg już wysyłam 1,5koła chłopakom, wyjdzie nawet taniej niż za towar! bosko!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.