Michał Michalski
Michał Michalski. Fot. instagram.com/p/B7gcepgnjem

Michał Michalski (MMA 8-4), który w swoim ostatnim boju na KSW 52 pokonał w pięknym stylu Alberta Odzimkowskiego (MMA 11-4), już niedługo może powrócić do walk. Michał sam zapowiedział swój powrót pisząc w mediach społecznościowych:

Ok. jest czas na ciężką pracę, jest czas na odpoczynek. Jedno i drugie trzeba robić na 100%, aby była równowaga, ja tak robię i się sprawdza! Zakończyłem właśnie to drugie i z czystą głową wracam do ciężkiej pracy, bo mam kilka celów i cichych marzeń na ten rok!!! Od jutra melduję się już na sali, aby dalej krok po kroku zbliżać się do swoich założonych celów!!! Zachowajcie czujność, bo myślę, że niedługo pojawi się fajne info!! Ps. Nie nie będzie to walka z Soldiciem (jeszcze nie).

Zobacz również: WOJNA w klatce na KSW 52! Michał Michalski rozbił Odzimkowskiego w pierwszej rundzie!

Michał Michalski ma za sobą cztery walki w organizacji KSW. Pierwsze dwie nie poszły po jego myśli, ale dwie kolejne wygrał. Jego ostatnia walka z Albertem Odzimkowskim została wybrana walką wieczoru gali KSW 52. Wcześniej Michalski uzyskał podobne wyróżnienia w starciu ze Savo Lazicem i Davidem Zawadą.

6 KOMENTARZE

 1. A co, wpierdoli mi jak nie będę czujny ?

  Ty mu wpierdloisz,jesteś zabijaka i super fajter normalnie nie ma na Ciebie Kozaka ani zawodnika

  Kiedy  debiut w ufc ?

  :waldeklaugh:

 2. Ty mu wpierdloisz,jesteś zabijaka i super fajter normalnie nie ma na Ciebie Kozaka ani zawodnika

  Kiedy  debiut w ufc ?

  :waldeklaugh:

  Chciałem pogratulować dla ciebie za spaniałe poczucie humoru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.