ksw 85 szkaradek surdyn

Kamil Szkaradek dopisał do swojego nieskazitelnego rekordu kolejne zwycięstwo. Po świetnym występie Szkaradek pokonał Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję. Pojedynek odbył się 19 sierpnia w Nowym Sączu na gali XTB KSW 85.

Od początku walki zawodnicy aktywnie pracowali w stójce. Po kilku wymianach akcja przeniosła się do parteru, lecz żadnemu nie udało się ustabilizować pozycji. Patryk i Kamil podnieśli się zatem do klinczu pod siatką. Szkaradek dociskał rywala do ogrodzenia, pracując przy tym nad kolejnym obaleniem. Surdyn był blisko przetoczenia, ale ostatecznie to on wylądował na plecach. Aktywność Patryka zaowocowała powrotem na nogi. Kamil nie odpuścił jednak walki na chwyty i cały czas pracował w klinczu. Surdyn znów znalazł się na macie pod swoim przeciwnikiem. Tym razem również sprawnie uciekł z parteru do zwarcia pod siatką. Patryk zajął lepszą pozycję, ale Szkaradek odpowiedział udanym haczeniem. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, ponownie obaj panowie wrócili do stójki. Tuż przed końcem rundy Szkaradek posłał Surdyna na deski za pomocą mocnego ciosy, jednak ten dotrwał do gongu.

W stójce presję wywierał Szkaradek, a Surdyn aktywnie pracował na nogach dookoła klatki. Zawodnicy przenieśli się do parteru, gdzie pozycję z góry zajął Kamil. Patryk starał się skręcać, lecz tym razem Szkaradek zdołał dłużej utrzymać przeciwnika na plecach. Na twarzy Surdyna pojawiły się pierwsze rozcięcia od nadmiaru przyjętych ciosów. Na minutę przed końcem odsłony Szkaradek wpiął się za plecy, jednak zabrakło mu czasu na zapięcie skutecznego duszenia. Udana runda w wykonaniu Kamila Szkaradka, który dyktował warunki tego starcia.

Obaj zawodnicy nie zwalniali tempa także w ostatniej rundzie. Szkaradek wywierał presję, ale Surdyn także odpowiadał celnymi atakami podczas wymian. Patryk zanotował nieudaną próbę obalenia. Szkaradek odpowiedział przejściem do klinczu i sprowadzeniem z tej pozycji. Surdyn miał już większe problemy z ucieczką z pleców, choć cały czas był aktywny na macie. Trzecia odsłona minęła na kontroli w parterze ze strony Kamila. Po walce na pełnym dystansie sędziowie punktowi jednogłośnie orzekli o zwycięstwie Kamila Szkaradka.

61,2 kg: Kamil Szkaradek pok. Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Pełne wyniki gali XTB KSW 85

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,837 komentarzy 112,287 polubień
Avatar of lemmy
lemmy

UFC
Strawweight

7,587 komentarzy 20,209 polubień

Coś tu trzeba napisać, bo jak Szkaradek nie będzie się klikał to go Lewandowski wywali.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of J.K
J.K

Bellator
Heavyweight

4,821 komentarzy 16,923 polubień

Zajebisty występ Kamila, dawać mu Werlessona.

Odpowiedz 1 Like