ksw 109 wozniak ewelina

Ewelina Woźniak dopisała do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. Polka pewnie pokonała Monikę Kucinic przez jednogłośną decyzję. Pojedynek odbył się 9 sierpnia na gali XTB KSW 109 w Warszawie.

Polka rozpoczęła walkę od kombinacji dwóch ciosów i kopnięcia. Woźniak napierała do przodu, wywierając presję na swojej rywalce. Kucinic nie pozostawała jednak bierna i także potrafiła ruszyć do przodu. Zawodniczki aktywnie wymieniały uderzenia, pojedynek toczył się w wysokim tempie. Obie zawodniczki chętnie korzystały z technik bokserskich, jak również kopnięć. Końcówkę rundy lepiej zaakcentowała Słowenka, która zasypała Ewelinę serią mocnych ciosów.

W drugiej odsłonie obie panie kontynuowały twarde, zacięte wymiany w stójce. Po minucie Woźniak zanotowała skuteczne obalenie. Kucinic skręciła się do żółwia, a następnie wróciła na nogi. Polka cały czas kontrolowała plecy przeciwniczki i akcja toczyła się dalej w klinczu pod siatką. Ewelina ponownie zaciągnęła Monikę na matę, tym razem szybko wpinając się za plecy. Polka rozpoczęła pracę nad dojściem do duszenia. Zawodniczki spędziły w tym położeniu drugą połowę rundy. Woźniak nie poddała rywalki, ale utrzymała zdecydowaną inicjatywę.

Kucinic odczuwała już trudy tego starcia. Jej ciosy ważyły mniej, a Ewelina zachowała więcej świeżości w stójce. Woźniak aktywnie pracowała na nogach, imponując dynamiką i aktywnością podczas wymian. Najgroźniejszą bronią Moniki był prawy sierpowy, ale Ewelina pewnie trzymała się na nogach. Polka zanotowała sprowadzenie i sprawne wpięcie za plecy. Woźniak miała minutę do końca starcia, ale ostatecznie nie udało jej się zapiąć techniki kończącej. Po trzech rundach starcia Ewelina Woźniak była lepszą zawodniczką w oczach sędziów i to ona triumfowała przez jednogłośną decyzję.

52,2 kg: Ewelina Woźniak pok. Monikę Kučinič przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 30-27)

Pełne wyniki gali XTB KSW 109

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,284 komentarzy 34,561 polubień

Ta walka to powinna być szkoleniówka dla wszystkich, którzy walczą z rywalem lubiącym kończyć przez RNC. Słowenka kapitalnie broniła się przed duszeniami zza pleców, cały czas blokując ręce Woźnej, albo je spychając z założonego duszenia. Było kilka sytuacji, gdzie domy można by było stawiać, że przy tak dopiętym duszeniu - koniec jest nieunikniony, a ta z tego wychodziła:deniroclap:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Wielu prawilniaków musiało się mocno zdziwić podczas oglądania gali, gdy komentatorzy zaznaczali, że Woźniak łączy karierę w MMA w pracą w Policji.
Chyba Albert powiedział, że łączy swoje starty w MMA z honorową służbą w Policji:pociesznymirek:
Zresztą chyba będzie rozmowa wychowawcza w biurze KSW z panem komentatorem. Jest przecież narracja, że zarabia bardzo dobre pieniądze z walk, a ten sugeruje, że między walkami dziewczyna obżera się z jakimiś patusami, siedzi na jakimiś papierkami albo wystawia ludziom kwity za brak gaśnicy w samochodzie. Po co o tym mówić, to niedobra jest.

Odpowiedz polub

p
p0l0lolo

BAMMA
Heavyweight

1,068 komentarzy 1,277 polubień

Wielu prawilniaków musiało się mocno zdziwić podczas oglądania gali, gdy komentatorzy zaznaczali, że Woźniak łączy karierę w MMA w pracą w Policji.
Chyba Albert powiedział, że łączy swoje starty w MMA z honorową służbą w Policji:pociesznymirek:
Zresztą chyba będzie rozmowa wychowawcza w biurze KSW z panem komentatorem. Jest przecież narracja, że zarabia bardzo dobre pieniądze z walk, a ten sugeruje, że między walkami dziewczyna obżera się z jakimiś patusami, siedzi na jakimiś papierkami albo wystawia ludziom kwity za brak gaśnicy w samochodzie. Po co o tym mówić, to niedobra jest.

zarabiają ogromne pieniądze a praca w policji to tak hobbystycznie i elo :beczka:

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

ONE FC
Middleweight

2,475 komentarzy 16,971 polubień

zarabiają ogromne pieniądze a praca w policji to tak hobbystycznie i elo :beczka:

Zaraz barista by zripostował że Miocic przecież też łączył pracę w straży pożarnej z MMA a jak wiadomo strażacy są mniej prestiżowi niż policja więc UFC jest w dupie

Odpowiedz 1 Like

p
p0l0lolo

BAMMA
Heavyweight

1,068 komentarzy 1,277 polubień

Zaraz barista by zripostował że Miocic przecież też łączył pracę w straży pożarnej z MMA a jak wiadomo strażacy są mniej prestiżowi niż policja więc UFC jest w dupie

zajebisty nick proszę pana

Odpowiedz 1 Like

r
roll

WSOF
Middleweight

3,305 komentarzy 5,350 polubień

zarabiają ogromne pieniądze a praca w policji to tak hobbystycznie i elo :beczka:

Można też dodać że to służba na rzecz społeczeństwa więc...tak jakby z potrzeba serca i z nadmiaru wolnego czasu i pieniędzy

Odpowiedz polub

Avatar of Zlatan
Zlatan

Bellator
Middleweight

4,555 komentarzy 3,851 polubień

Zaraz barista by zripostował że Miocic przecież też łączył pracę w straży pożarnej z MMA a jak wiadomo strażacy są mniej prestiżowi niż policja więc UFC jest w dupie

Kompleks UFC podając Miocicia a nie np strażaka Jewtuszko ? :D

Odpowiedz polub