Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć naszej redakcji, popularny aktor i celebryta Tomasz Oświeciński podpisał umowę z największa organizacją MMA w Polsce – KSW!

W tym momencie nie jest jasne czy do debiutu „Stracha” dojdzie na październikowej gali KSW 40 czy pod koniec roku na KSW 41. Za kulisami mówi się, że w zależności od tego jak wypadnie debiut Oświęcińskiego w MMA, głównym celem organizacji będzie doprowadzenie do walki z innym popularnym celebrytą „Popkiem”.

UPDATE: Organizacja KSW przed chwilą oficjalnie potwierdziła podpisanie kontraktu

O podpisaniu umowy na debiut w MMA poinformował dziś menadżer zawodnika Artur Ostaszewski z firmy Shocker MMA Solutions:

Poniżej nasz ostatni wywiad z popularnym „Strachem”

7 KOMENTARZE

  1. Strachu mógłby i w debiucie dostać Popka i myślę że by to wygrał. Wygląda na to że naprawdę trenuje tak jak mówi więc wystarczy trochę stójkę ogarniać i sprowadzić na ziemię, a Popek w parterze chyba nie istnieje. "Strachu vs Burneika=$ Strachu wygrywa Strachu vs Popek=$$$"To by wszystko się zgadzało tylko że Koksu coś mówił że już więcej walczył nie będzie.

  2. Niech ktos to zdelegalizuje, polskie MMA za duzo juz wycierpialo przez cyrk.

  3. Ja mam dość tego hejtu i gadania że ksw oglądają tylko janusze. Wy wszyscy tym gadaniem też się nazywacie januszami. Ksw robi świetną robotę, zrobili drugą najlepszą galę na świecie pod względem sprzedaży biletów a Wy narzekacie. Ksw oglądają janusze, ale nie tylko. Ksw ma szerokie grono fanów. Ksw oglądają hardcorowi fani i janusze, a ufc oglądają tylko hardcorowi fani. Gdybym miał do wyboru, aby moją federacje oglądali hardcorowi fani i janusze bądź tylko hardorowi fani, to bym wybrał to pierwsze. Zresztą… Hardcorowi fani też są na pewno ciekawi jak ta potencjalna walka będzie wyglądała, tylko ich duma nie pozwala się przyznać do tego. Każdy chce zobaczyć bitkę bez większej techniki od czasu do czasu.

  4. w sumie to ciekawy jestem jak sobie poradzi ale trzeba przyznać że wymiar sportowy tego transferu jest bliski zeru

  5. O kurwa zesralem sie w majty i obrzygalem jednoczesnie.I tak siedze juz 2 godziny w gownie!

  6. No i fajnie, Tomasz Oświeciński spoko koleś co ma dystans do samego siebie ma chłop swoje 5 minut to niech korzysta. KSW doskonale spełnia swoją rolę; lekka rozrywka do wieczornej flachy i biesiady idealny show na sobotę a i czasem walka typowo sportowa się trafi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.