Guto Inocente (MMA 8-5-0) skrzyżuje rękawice z Michałem Andryszakiem (MMA 21-9-0) na gali KSW 58, która odbędzie się 30 stycznia. Dla osób, które nie znają doświadczonego kickboxera przedstawiamy skrót jego kariery, w którym możecie zapoznać się z jego umiejętnościami.

W zawodowym MMA Inocente zadebiutował w marcu 2005 roku przegrywając z Leandro Silvą. W kolejnych pojedynkach prezentował się na regionalnych galach w Brazylii. Po siedmiu walkach w mieszanych sztukach walki, z rekordem 5-2-0 trafił do organizacji Strikeforce, gdzie skrzyżował rękawice z Virgilem Zwickerem. Starcie to Brazylijczyk zwyciężył decyzją sędziów.

W następnej walce Inocente zadebiutował pod szyldem organizacji UFC. Na gali TUF 19 Finale zmierzył się z Derrickiem Lewisem, przez którego został znokautowany już w pierwszej rundzie. W kolejnym starciu Brazylijczyk został poddany przez Anthony’ego Perosha.

Po dwóch przegranych z rzędu Inocente został zwolniony z organizacji UFC, do klatki powrócił jednak pół roku później wygrywając przez techniczny nokaut z Cristiano Souzą. Po tym pojedynku Brazylijczyk postanowił odwiesić rękawice do MMA i w kolejnych latach widzieliśmy go wyłącznie w starciach kickboxerskich na galach Glory.

Inocente w zawodowym kickboxingu stoczył 47 pojedynków, z których 38 zwyciężał. Na galach Glory pokonywał między innymi Briana Douewsa czy Benjamina Adegbuyiego, przegrywał natomiast z Rico Verhoevenem czy Jamalem Ben Saddikiem.

34-latek do klatki powrócił w listopadzie 2019 roku na gali Brave CF 29, jednak na punkty przegrał z niepokonanym Azamatem Murzakanovem. Niecały rok później, we wrześniu 2020 roku, Inocente ponownie wszedł do klatki. Tym razem zwyciężył w niecałe cztery minuty z Flavio Magonem.

Nokaut ze starcia Guto Inocente vs Demoreo Dennis:

Nokaut ze starcia Guto Inocente vs Flavio Magon:

Najlepsze fragmenty z kariery Inocentego w MMA:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.