Martyn Ford, popularny kulturysta i aktor od dłuższego czasu przygotowuje się do swojego debiutu w KSW. Tym razem Brytyjczyk zaprezentował fanom swoje umiejętności bokserskie.

Zobacz również: Trzy scenariusze. Cztery nazwiska. Szef KSW wskazuje rywali dla Mameda

Martyn Ford cały czas czeka na datę debiutu w okrągłej klatce. Jakiś czas temu zapowiedział, że do jego walki może dojść w tym roku. Ze względu jednak na pandemię koronawirusa i ograniczenia związane z organizacją wydarzeń debiut jest odwlekany.

Ford jednak w tym czasie nie próżnuje. Próbuje zmniejszy masę ciała do 140 kilogramów i uczy się nowych umiejętności walki. O swoich postępach na macie Martyn na bieżąco informuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem udostępnił fragment pracy na tarczach i napisał:

Uczymy się. Jestem daleki od perfekcji, popełniam wiele błędów, ale kocham sam proces nauki i tę podróż.

Do debiutu Martyn Forda w KSW najpewniej dojdzie podczas gali organizacji w Anglii. Na razie jednak nie wiadomo kiedy takie wydarzenie mogłoby być tam zorganizowane. Martin Lewandowski w rozmowie dla serwisu WP Sportowe Fakty powiedział, że liczy, iż w drugiej połowie roku duże hale zostaną otwarte dla wydarzeń sportowych.

6 KOMENTARZE

  1. (WIDEO) Martyn Ford zaprezentował brak umiejętności bokserskich przed debiutem w KSW

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.