Podczas czwartkowego programu „Koloseum” w telewizji Polsat Sport, doszło do spotkania twarzą w twarz pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (MMA 17-11-0) a Szymonem Kołeckim (MMA 9-1-0). Zawodnicy dali tym samym znać, że ich pojedynek może w końcu dojść do skutku.

W 2020 roku dwukrotnie miało dojść do tego starcia. Najpierw z walki wycofał się „Juras”, następnie Kołecki. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, zawodników wyeliminowała kontuzja.

„Juras” ostatni raz do klatki wszedł w kwietniu 2019 roku. Pokonał wtedy przez kontuzję rywala Stjepana Bekavaca. Wcześniej w 2018 roku Jurkowski przegrał przez przerwanie narożnika z Martinem Zawadą, natomiast w 2017 roku niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Rameau Thierry’ego Sokoudjou.

W organizacji KSW Kołecki jest niepokonany. 39-latek zadebiutował w okrągłej klatce w marcu 2019 roku, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Dziewięć miesięcy później ciosami w drugiej rundzie rozbił on Damiana Janikowskiego. Ostatnią walkę Kołecki stoczył w styczniu 2021 roku. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał Martina Zawadę.

Takie rzeczy tylko w „Koloseum”😈 Do trzech razy sztuka?👊🏻 #juras #kołecki #koloseum #ksw #manto #polsatsport

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.