Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w roku 2020 ogromny Martyn Ford może zadebiutować w organizacji KSW. Na razie nie wiadomo czy faktycznie tak się stanie i nie wiadomo również kto może być rywalem Forda. Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturystaw lipcu zapowiedział przełożenie debiutu w organizacji KSW do czasu kiedy miną ograniczenia dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach sportowych.

Wygląda jednak na to, że do debiutu aktor w klatce KSW coraz bliżej. Ford już jakiś czas temu rozpoczął treningi sportów walki, co można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Teraz natomiast opublikował film, na którym oficjalnie podpisuje długoterminowy kontrakt z organizacją KSW.

Walka, walki zostały zaplanowane. Mam tu długoterminowy kontrakt z KSW i oficjalnie go podpisuję.

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.