martyn ford

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w roku 2020 ogromny Martyn Ford może zadebiutować w organizacji KSW. Na razie nie wiadomo czy faktycznie tak się stanie i nie wiadomo również kto może być rywalem Forda. Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturystaw lipcu zapowiedział przełożenie debiutu w organizacji KSW do czasu kiedy miną ograniczenia dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach sportowych.

Wygląda jednak na to, że do debiutu aktor w klatce KSW coraz bliżej. Ford już jakiś czas temu rozpoczął treningi sportów walki, co można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Teraz natomiast opublikował film, na którym oficjalnie podpisuje długoterminowy kontrakt z organizacją KSW.

Walka, walki zostały zaplanowane. Mam tu długoterminowy kontrakt z KSW i oficjalnie go podpisuję.

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

26 KOMENTARZE

 1. Dawać go dla brata Pudziana albo Irańskiego Hulka o pas największego kardiosyna :antonio: 3 rundy po minutę gwarantują emocje i częste zmiany kolorów:antonio:

 2. On już ten kontrakt od 3 lat podpisuje. Wieczny debiutant :razz:utinlaugh:

  Podpisywał jak leżał pod respiratorem, więc emocje w walce będą gwarantowane.

 3. Z Panem Akpopem powinien się zmierzyć, do parteru i Pan Akop kończy koksa trójkatem nogami 🙂

  Właśnie, kiedy debiut herbaciarza u ruskich?

 4. Przewiduję, że walka zakończy się po 2 minutach przez poddanie. Ford podda się ze zmęczenia, po czym wywoła kontrowersję ponieważ zemdleje. Sędziowie i włodarze będą się zastanawiać czy nie zmienić werdyktu na KO, tyle, że to było by pierwsze KO bez zadanego ciosu. Nie zazdroszczę im. Pudzian ogarnął po jakichś 3 latach a nigdy nie był tak duży.

 5. Czyli jednak szczasz ze szczęścia na myśl o jego walce

  Szczam ze szczęścia jak widzę że takim gówno postem przyciągam więcej Twej uwagi niż MamA schabowym w niedzielę .

 6. Specjalnie żeby napisać , gdy widziałem od długiego czasu taką samą liczbę komentarzy czyli 13, dupodajko:jjsmile:

  Czyli jednak szczasz ze szczęścia na myśl o jego walce

 7. A jednak wlazłeś tu i napisałeś prawiczku

  Specjalnie żeby napisać , gdy widziałem od długiego czasu taką samą liczbę komentarzy czyli 13, dupodajko:jjsmile:

 8. Walka, walki zostały zaplanowane.

  Nawet scenariusze tych walk napisane.

  W końcu za wszystkim stoi polski Quentin Tarantino

  :roberteyeblinking:

 9. Nie idźcie tą drogą, to kolejny typ do trailerów i fotografii, który w walce będzie śmiesznie podskakiwał i pruł powietrze cepami. Obejrzę tą żenadę po wszystkim na jutubie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.