Na wczorajsze informacje na temat propozycji organizacji KSW dla Tomasza Adamka i spekulacje o jego walkach w formule MMA, szybko zareagował Mateusz Borek, promotor „Górala”, który po spotkaniu z Maciejem Kawulskim powiedział w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl:

Walka na pewno nie odbyłaby się w formule MMA. W grę wchodzi tylko i wyłącznie boks. Nie wiem, czy walka toczyłaby się w klatce czy na ringu, ale na pewno na zasadach pięściarskich. Pomysł zbliżony do tego, co mogliśmy obserwować podczas walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem w Las Vegas. Maciej ma już pewną koncepcję, a ja jej wysłuchałem w skupieniu. Darzę go ogromną sympatią, a on naprawdę wie w jaki sposób wypromować wydarzenie i jak je sprzedać.

Borek dodał również, że ewentualna współpraca z KSW raczej nie nastąpi w najbliższej przyszłości.

Tomek Adamek ma do mnie dużo zaufania i zdaje sobie sprawę, że działam tylko w dobrej wierze. Przedstawiłem pomysł Tomkowi, ale na razie chcemy jeszcze kontynuować jego karierę w ringu. Tam jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Nie po to wracał na walkę z Solomonem Haumono i przeszedł taki trudny okres przygotowawczy, aby teraz z tego rezygnować. Nie mówimy stanowczo „nie”, ale nie mówimy również „tak”. Na najbliższe miesiące mamy po prostu inny plan.

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

6 KOMENTARZE

  1. Ja myślę że chodzi o walkę z blachowiczem, już o tym było mówione a nie wydaje mi się że Janek długo zostanie w ufc. Adamek też ma jeszcze plany bokserskie, przyszły rok i mamy walkę Adamek vs Blachowicz 🙂

  2. Po co Adamek ma walczyć w KSW skoro nie w mma. To tak jakby łysy z brazzers miał grać jedną z głównych ról w M jak miłość,  i nie ruchać.  :boystop:  chyba że rewanż ze Szpilką w siatkonogę :mamed:

  3. Nie chce oglądać już Adamka, choć za młodu mu kibicowałem. Chłop za 15 lat będzie jak warzywo.

  4. piszecie tu o Narkunie a w walce bokserskiej Adamek obiłby niemiłosierni Narkuna. tam mógłby być nawet bardziej spektakularny nokaut niż ten na Szpilce gdy go znosili z ringu na noszach

  5. Czyli będzie walczyć w klatce na gali MMA organizowanej przez "największą organizację MMA w Europie", ale nie w MMA. Dobrze, dobrze. Cyrk z najebanym raperem, nakoksowanym kulturystą itd. nie był widać jeszcze dość ciekawym przedstawieniem.

  6. KSW proszę Was nie podpisujcie kontraktu z Panem Tomaszem.Po co komu boks w KSW ? Dajcież spokój.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.