Po świetnych dwóch rundach Adrian Bartosiński (8-0) znokautował w dogrywce Piotra Walawskiego (8-5-1) i tym samym awansował do finału programu „Tylko Jeden”, którego główną nagrodą jest kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tys. złotych.

Tylko Jeden: Michał Sobiech odpadł z programu przez wieloodłamowe złamanie kości nosa

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:

Chwilę przed starciem poinformowano o zmianie zasad. Zawodnicy tym razem zmierzyli się na dystansie dwóch rund po 4 minuty, nie jak było wcześniej po 3 minuty.

Obaj zaczęli starcie dość spokojnie. Walawski starał się kontrolować dystans kopnięciami frontalnymi i wysokimi. Bartosiński natomiast starał się skracać dystans za pomocą serii ciosów, które z czasem zaczęły dochodzić do celu. Na nieco ponad minutę przed końcem rundy „Bartos” zdobył sprowadzenie i próbował gilotyny, jednak „Leda” uciekł z tej próby. Na 40 sekund przed końcem odsłony Bartosiński znów obalił rywala. To samo powtórzył na zaledwie 10 sekund przed końcem rundy.

Adrian Bartosiński dobrze zaczął drugą rundę serią ciosów i szybko przeszedł do klinczu. „Bartos” za wszelką cenę chciał zejść do parteru, jednak tym razem Walawski bardzo dobrze radził sobie z tymi próbami. Aktywniejszy w tej odsłonie był „Leda”, który pod koniec rundy zaczął kontrolować przeciwnika, zdobywać dominujące pozycje i udanie uciekał z ofensywy rywala. Bartosiński był bliski zapięcia trójkąta na kilkanaście sekund przed końcem, jednak Walawski udanie uciekł z tej próby.

Po dwóch rundach zadecydowano o dogrywce.

Dobrym podbródkowym zaczął dogrywkę Bartosiński, po którym Walawski zaczął chwiać się na nogach. Po chwili „Bartos” powtórzył tę akcję, a „Leda” osunął się na deski. Tam Bartosiński szybko doskoczył do rywala, kończąc go ciosami w parterze.

Wyniki walk w programie „Tylko Jeden”:

Odcinek 5 – Michał Sobiech (4-0) pokonał Karola Weslinga (0-1) decyzją sędziów
Odcinek 4 – Piotr Walawski (8-4-1) pokonał Pawła Kiełka (9-7-1, 1 NC) decyzją sędziów
Odcinek 3 – Adrian Bartosiński (7-0) pokonał Kamila Dołgowskiego (5-1) przez przerwanie lekarza po rundzie pierwszej
Odcinek 2 – Tomasz Romanowski (10-7) pokonał Mariusza Radziszewskiego (17-18-2) decyzją sędziów
Odcinek 1 – Marcin Krakowiak (8-1) pokonał Pawła Kiełka (9-6-1, 1 NC) przez poddanie (duszenie gilotynowe) w rundzie pierwszej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.