fot. KSW/ autor: Sebastian Rudnicki

Szybko zakończyła się walka Diany Belbity Ariane Lipski na ostatniej gali KSW 39: Colosseum. Brazylijka szybko uporała  się z Rumunką poddając ją już w pierwszej rundzie. Jak widać wcześniej musiała zadać jej dużą ilość ciosów bo twarz Belbity po tej walce nie wygląda najlepiej, co pokazała na swoich social mediach.

Obecnie Belbita ma w federacji rekord 1-1. Czy waszym zdaniem powinna dostać jeszcze jedną szansę od KSW?

12 KOMENTARZE

  1. Nie ma piekniejszego widoku na swiecie niz mloda,ladna dziewczyna z wielka pizdą pod okiem(Isis confirmed).kurwa.tak naprawde to az przykro sie robi na taki widok.

  2. Pozytywna dziewczyna, dodatkowo walczy w kategorii, w której panuje niesamowita posucha i kompletnie nie ma komu występować. Niestety marketingowo nie ma szału, nie będzie łatwo jej sprzedać. Kolejne otwarcie gali to raczej maks, co uda się z niej wyciągnąć. No i rywalka byłaby wskazana jednak z bardziej zbliżonymi warunkami, Lipski wyglądała przy niej jakby licealistka biła wczesną gimbazę. Tak czy inaczej oczywiście, że Belbita powinna dostać szansę. Pewnie skończy się na rewanżu z Lubońską.

  3. Mam nadzieje, że już sie pozbierała. W ogóle nie lubie jak ktoś płacze bo to smutne jest strasznie i przykre. Chyba, że to płacz z radości no ale i tak wzruszające wtedy.

  4. Tez prawda!jednak bez hurraoptymizmu prosze,taka na 3 palce to już max maxów,chyba że preferujesz fisting ty stary dewiancie:beer:@kaczka41

  5. Dobrze, że nie ma gorzej pokiereszowanej twarzy. Bardzo szanuję wszystkie kobiety uprawiające jakikolwiek sport, w tym sporty walki, ale cholernie przykro się patrzy na nie, gdy są poobijane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.