Tomasz Narkun nie może doczekać się powrotu do klatki KSW. Polak nie tak dawno nawoływał o występ na KSW 52, lecz jak wiemy nie wystąpi on na gali w Gliwicach. Teraz na swoim profilu na Facebooku mistrz pyta fanów z kim miałby zmierzyć się w kolejnej walce w klatce polskiej organizacji.

Zbliża się moja kolejna walka! Jednak nie wiem jeszcze kto ma być rywalem… Może Wy pomożecie federacji KSW w podjęciu decyzji?!

Ivan Erslan

Wagner Prado

Martin Zawada, który wczoraj umieścił post na swoim fb gdzie napisał wyraźnie, że jest zainteresowany moim pasem!

Ten ostatni z mojej listy to Philip De Fries ! Bardzo bym chciał ponownie zmierzyć się z mistrze HW. Tym razem nie byłoby decyzji sędziów… A może macie inne propozycje?!

Narkun (17-3 MMA) w ostatniej walce wygrał z Przemysławem Mysialą przez poddanie na KSW 50 w Londynie. W ostatnich 9 walkach Polak przegrał tylko jedno starcie – z aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej KSW, Philem De Friesem. W przeszłości wygrywał z m.in. Mamedem Khalidovem czy Marcinem Wójcikiem.

Zbliża się moja kolejna walka!👊⚔️👊 jednak nie wiem jeszcze z kto ma być rywalem…. może Wy pomożecie federacji KSW w…

Publiée par Tomasz Narkun sur Vendredi 29 novembre 2019

31 KOMENTARZE

 1. Ja jebie Narkun na tych ważeniach z jego minami i pozycjami to jest śmiech na sali, jak on się tam spina to wygląda karykaturalnie i pokracznie

 2. Ja jebie Narkun na tych ważeniach z jego minami i pozycjami to jest śmiech na sali, jak on się tam spina to wygląda karykaturalnie i pokracznie

  To prawda

  :beczka:

 3. Ja tam mam zawsze bekę z tych jego wywiadów po walce ale obiektywnie rzecz ujmując sportowo Tomeczek wcale nie jest taki zły.

 4. Ja jestem ciekaw co by musial zrobic Narkun zeby pozbyc sie latki glupol a I prostaka?

  Jakies propozycje?

  Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, musiałby poprostu nie być sobą.

 5. Ja jestem ciekaw co by musial zrobic Narkun zeby pozbyc sie latki glupol a I prostaka?

  Jakies propozycje?

  Nauczyć się czytać i pisać oraz wypowiadać.

 6. Prado odpada.

  Od czterech miesięcy ma kontuzję i nie stać go na operacje. Ostatnia organizacja dla której walczył nie wypłaciła mu kasy za walkę.

 7. Ja jestem ciekaw co by musial zrobic Narkun zeby pozbyc sie latki glupol a I prostaka?

  Jakies propozycje?

  Nie każdy jest medialnym wyjadaczem jak Kchalidof, heh najprostsza droga to po prostu nie stawać przed kamerą.

 8. Tomaszu Narkunie czy Ty masz jakieś aspiracje sportowe? Czy tylko chcesz "odcinać" kupony??Pewnie to drugie. Ciepła posadka, kręcenie filmików przez KSW, jaki ten twój następny przeciwnik jest mocny, a tak naprawdę to dostajesz kolejnego ogórka..Z kim ty ostatnio wygrałeś w swojej kategorii wagowej?? Mysiała – gość ma pojęcie, ale przewaga Twoim warunków fizycznych(gratki za ich wykorzystanie) robiła z Cb zdecydownego faworyta, następnie Michał Wójcik – ten gość to ogór nad ogórami…Sekoudjou – leganeda UFC, która tam walczyła ostatni raz w 2008. Ten gość przegrał z Jurasem, który jest ogórem…czyli poziom przeciwnika to ogór nad ogórami…Wygrałeś z Khalidovem, brawa dla Cb(chociaż w pierwszej walce byłeś zdecydowanie słabszy, ale to MMA). Skoro taki jesteś dumny z tych zwycięstw, to może się zmierz jeszcze raz z Mamedem, ale w wadze np 88kg? Czemu to on w obu walkach musiał się bardziej przybliżyć do twojego limitu wagowego? Jak jesteś prawdziwym miszczem to teraz Ty się pomęcz!!Kogo Ty wyzywasz teraz do walki(w sumie nie masz logicznie wyboru, bo drabinki a raczej ich brak w KSW to szczyt idiotyzmu!!!) same ogórki… Może spróbujesz większych wyzwań(tak jak kiedyś Mamed: Materla,Cooper, Flacao,Grove – to byli oponenci o dobrej klasie sportowej – pratkycznie kontraktowani na jedną, dwie walki w KSR…a szkoda). Potencjalni twoi oponenci:Sean OConnell, IVAN SHTYRKOV, Emiliano Sordi,Evgeny Erokhin,Leonardo Silva de Oliveira  – poproś o któregoś z tych przeciwników. Ciekawe nazwiska, dobre rekordy, z dobrymi walczyli przecinwikami. ALE ty wolisz ogórasów w swojej kategorii wagowej….

 9. Prado odpada.

  Od czterech miesięcy ma kontuzję i nie stać go na operacje. Ostatnia organizacja dla której walczył nie wypłaciła mu kasy za walkę.

  Skad masz takie info pewne to na 100% ? Jak prawda to najgorsza rzecz jaka zawodnika może spotkać drugie PLMMA tyle ze chlopacy tam raczej walcza nie dla pieniedzy.

 10. :showdatass:

  Ja jebie Narkun na tych ważeniach z jego minami i pozycjami to jest śmiech na sali, jak on się tam spina to wygląda karykaturalnie i pokracznie

  To prawda

  :beczka:

  Narkun idealnie pasowałby do tej kampanii "Nie świruj, idź na wybory" :waldeklaugh:

 11. Skad masz takie info pewne to na 100% ? Jak prawda to najgorsza rzecz jaka zawodnika może spotkać drugie PLMMA tyle ze chlopacy tam raczej walcza nie dla pieniedzy.

  Nie pamiętam już ktoś mówił w jakimś wywiadzie zresztą Prado na instagramie całkiem nie dawno też napisał że czeka na operacje

 12. Zarówno brazol jak i chorwat go zabija, Tomek nie umie bic sie w stojce. w parterze ale.. ale to za malo na mistrza no chyba, ze w ksw.. co taki Zawada robi w tej federacji?  Stary dziad ktory jedynie dobrze kiedys boksowal i cos do dzis pamieta z tego.

 13. Myślę że to będzie Luis Henrique.

  W catch weight albo zbije wagę.

  Po tej niezapomnianej batalii o tytuł w wadze ciężkiej KejEsDablju będzie chciało go znowu przetestować a kibicom dać ucztę dla oka.

 14. Może Szymon Kołecki jak teraz wygra 😉

  Ale to by było piękne, Kołecki wali młota na ryj narkunowi i KO ::snoopd::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.