tomasz narkun andrzej kościelski

Tomasz Narkun postanowił uchylić rąbka tajemnicy przed swoją kolejną walką i zasugerował, że wystąpi na gali KSW 60.

Na razie oficjalnie nie wiadomo kiedy i z kim Tomasz Narkun, mistrz KSW wagi półciężkiej, zawalczy ponownie w okrągłej klatce. Dziś jednak Tomasz zasugerował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że do jego starcia dojdzie podczas gali KSW 60.

Gala KSW 60 nie została jeszcze zapowiedziana, ale polska organizacja zazwyczaj informuje o swoich kolejnych wydarzeniach w trakcie gal. Zatem dziś, podczas KSW 59, być może poznamy pierwsze informacje na temat KSW 60.

Tomasz Narkun już od jakiegoś czasu szykuje się do swojej kolejnej walki, o czym informuje w mediach społecznościowych. Niedawno mistrz pojawił się w klubie Ankos MMA i napisał:

Ciągle lecimy do przodu… krok po kroku budujemy mega formę na następne starty….Bo wiecie jakie jest jedno z moich ulubionych mott „Tylko ciężką pracą, możesz sięgnąć po swoje marzenia”

Tomasz Narkun po raz ostatni walczył w listopadzie roku 2020. Zmierzył się wówczas z Ivanem Erslanem i pokonał go w drugiej rundzie starcia. Polak od roku 2015 pozostaje mistrzem wagi półciężkiej. W tym czasie przegrał tylko raz, próbując odebrać pas mistrzowski Philipowi De Friesowi, mistrzowi królewskiej kategorii wagowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.