Tomasz Narkun

Tomasz Narkun ma szanse zakończyć świetny dla siebie rok kolejnym sukcesem. „Żyrafa” jest jednym z kandydatów na Sportowca Roku Ziemi Stargardzkiej. Głosować na Berserkera można do 9 lutego. 

Już po raz 20. „Głos Szczeciński” organizuje plebiscyt na najlepszych sportowców regionu.

Po zakończeniu głosowania sportowcom, trenerom i wydarzeniom zostaną przyznane punkty, na podstawie kolejności w głosowaniu. Następnie zostaną do nich dodane punkty plebiscytowej kapituły i wtedy poznamy rozstrzygnięcia plebiscytu. W przypadku, gdy kilku sportowców, trenerów czy wydarzeń będzie miało taką samą liczbę plebiscytowych punktów, o kolejności decydować będzie miejsce w głosowaniu samych mieszkańców.

Głosować na Tomasza Narkuna można do 9 lutego pod tym adresem.

Źródło: gs24.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ziemi Stargardzkiej? To trochę mocne zawężenie terenowe 🙂 Może uda mi się zostać sportowcem roku mojego bloku albo chociaż klatki. Tylko kurwa dziadek z II piętra jest byłym siatkarzem Hutnika, duża konkurencja….

  2. Trochę to dziwnie wygląda bo na KSW jest przedstawiany jako zawodnik Berserkers Team Szczecin. A wywodzi się z Stargardzkiej fili . Szkoda że to tak przedstawiają bo sam mieszkam na ziemi Stargardzkiej 🙂 . A tak po za tym to nie widzę lepszego kandydata na to miano.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.