Tomasz Narkun w sobotę po raz kolejny obronił pas mistrzowski wagi półciężkiej KSW, kiedy poddał Marcina Wójcika na gali na PGE Stadionie Narodowym. „Żyrafa” wyjawił dzisiaj, jakie są jego dalsze plany na przyszłość. Historia nie jest nowa – Narkun liczy na zdobycie kolejnego pasa mistrzowskiego i podbój wagi ciężkiej.

Aktualnym mistrzem królewskiej kategorii wagowej jest Marcin Różalski. „Różal” zapowiada jednak zwakowanie pasa. Właśnie tutaj swoją szansę widzi „Żyrafa”.

„Gratulacje dla Marcina Różalskiego za wspaniałą walkę. Niestety Różal zwakował mistrzowski pas i teraz znów myślę o jego przejęciu. BIERZEMY TEN PAS?” – napisał Narkun na swoim profilu na Facebooku.

Zawodnik Berserkers Team Stargard już wcześniej wyrażał chęć podboju dywizji ciężkiej. Narkun był otwarty na starcie z Fernando Rodriguesem Juniorem. Ten nie jest już jednak mistrzem, więc „Żyrafa” – jeśli włodarze KSW spełnią jego życzenie – zmierzy się z innym pretendentem.

2 KOMENTARZE

  1. Tomek młody zawodnik – '89r. ciągle jest w gazie / w treningu, cały czas głodny walk, więc ze spokojem może robić 3-4 walki w roku, niech idzie po pas do ciężkiej, bo na co dzień i tak waży trochę ponad stówkę, tam jeszcze łatwiej będzie o pas niż w półciężkiej i niech się bije na przemian w jednej i drugiej kategorii, jak już nie będzie co robić z tymi naleśnikami w tych kategoriach a tak zapewne będzie to z rekordem 20-2 niech sobie leci podbijać UFC.

  2. Zasadniczo jebnie mnie pas ale walkę narkun vs andryszak bardzo chętnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.