Nie samym MMA żyje człowiek. Niektórzy zawodnicy mieszanych sztuk walki od lat działają również poza światem sportu i rozkręcają własne pomysły na biznes. Nie inaczej jest w Polsce. Tomasz Drwal ruszył właśnie ze sprzedaż własnej marki whiskey.

O pomyśle na stworzenie własnego trunku Tomasz Drwal wspominał od dawna. Teraz natomiast jego marka Lumberhill trafi do sprzedaży. Informując o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych Tomasz Drwal napisał:

Po kilku latach pracy nad tym projektem w końcu mogę ogłosić, że wypuszczam własną linię prawdziwie unikalnych alkoholi. Od bardzo dawna jestem miłośnikiem whiskey, a jako koneser szlachetnych trunków, nie zadowalam się byle czym, dlatego podjąłem wyzwanie stworzenia trunku premium o wyjątkowych walorach.

Tomasz Drwal ma za sobą długą i bogatą karierę w świecie MMA. Jest pierwszym Polakiem, który walczył dla organizacji UFC. Swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął już w roku 2004, a dziś ma na koncie 28 stoczonych walk.

Tomasz po raz ostatni bił się w lipcu na gali KSW 53, kiedy to pokonał przez TKO Łukasza Bieńkowskiego. Drwal powróci do okrągłej klatki już 19 grudnia podczas gali KSW 57. Jego rywalem będzie Patrik Kincl.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.