Informacja prasowa

Pierwszy Polak w UFC i jeden z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasz Drwal (MMA 21-5) wraca do KSW. Popularny „Goryl” wejdzie do okrągłej klatki 11 lipca na studyjnej gali KSW 53.

Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Dostęp wyjątkowo kosztować będzie jedyne 29 zł.

Drwal zadebiutował w MMA w 2004 roku, kiedy to wraz z legendarnym trenerem klubu Berserkers Team, Piotrem Bagińskim, stoczyli trzydziestominutową batalię zakończoną remisem. Po sukcesach na lokalnej scenie oraz w innych krajach Europy, 38-latek z Krakowa we wrześniu 2007 roku trafił do UFC. Tam stoczył sześć pojedynków, między innymi ze znanymi fanom KSW Thiago Silvą oraz Rousimarem Palharesem. Po przygodzie za Wielką Wodą Tomasz Drwal powrócił do Polski i dorobił się serii 4 wygranych, w tym trzy starcia kończył przed czasem. W 2015 roku lider Szkoły Walki Drwala wszedł po raz pierwszy do okrągłej klatki lidera europejskiego MMA. Po bardzo emocjonującym pojedynku na gali KSW 31 krakowianin musiał uznać wyższość ówczesnego mistrza kategorii średniej, Michała Materli. W styczniu bieżącego roku Tomasz Drwal otrzymał nagrodę „Herklaesa” i został włączony do Galerii Sław polskiego MMA. Podczas odbierania nagrody zakomunikował, że zamierza powrócić do klatki po 5 latach przerwy.

Więcej informacji o gali KSW 53

11 lipca w głównych walkach wieczoru gali KSW 53 kibice zobaczą trzecią odsłonę starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (MMA 15-0), a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (MMA 28-6-1) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (MMA 20-8-1), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (MMA 14-6).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.