Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w roku 2020 ogromny Martyn Ford może zadebiutować w organizacji KSW. Ostatecznie jednak debiut giganta z Anglii ma nastąpić w czerwcu tego roku, o czym sam zainteresowany napisał niedawno w mediach społecznościowych. Ford ruszył więc z przygotowaniami do nadchodzącej walki.

Zobacz również: Ważący ponad 150 kilogramów Martyn Ford zdradza datę debiutu w klatce KSW

Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturysta zdaje sobie jednak sprawę, że transformacja jego ciała i przystosowanie go do wysiłku związanego z walką nie będzie proste. Ford napisał o tym przy okazji publikacji fragmentu swojego treningu.

Jestem zdeterminowany, żeby mieć najlepszą w życiu kondycję. Pracuję każdego dnia i się nie poddaję.  Uwierzcie mi, to wcale nie jest łatwe, szczególnie jeśli przez 15 lat pracowało się nad budowaniem mięśni i zaniedbało inne sprawy.  Nigdy jednak nie jest za późno, żeby wyznaczać sobie nowe cele. Nie rezygnujcie z marzeń, i nie ważne co inni sobie myślą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.