tomasz narkun michał materla

Podczas nadchodzącej gali KSW 56 dojdzie do piątej obrony pasa mistrzowskiego Tomasza Narkuna. Tym razem popularna „Żyrafa” zmierzy się z Ivanem Erslanem. Polak zakończył już przygotowania do walki i poinformował o tym, jak one przebiegły.

Narkun w mediach społecznościowych napisał, że jest bardzo zadowolony ze swojej formy i czasu, który poświęcił na jej przygotowanie.

To był jeden z lepszych obozów przygotowawczych w mojej karierze. Wierzę w swoje umiejętności i w to, że uda mi się po raz kolejny obronić MP KSW. Chciałbym podziękować Wam moi kochani kibice za to niesamowite wsparcie. Pamiętajcie, że my wszyscy tworzymy #narkunteam.

Tomasz podzielił się też z fanami swoim spojrzeniem na wspólne treningi z Michałem Materlą, który również przygotowuje się do walki na gali KSW 56.

Razem przez wiele lat na jednej macie w #berserkersteam. Już w tę sobotę zawalczymy z Michałem na jednej gali w dwóch głównych walkach #ksw56 . Zrobimy wszystko by odnieść zwycięstwa, w pojedynkach z mocnymi Chorwatami.

Tomasz Narkun to mistrz KSW w wadze półciężkiej i jeden z najlepszych grapplerów wywodzących się z Polski. Gdy w 2015 roku Jan Błachowicz odszedł z KSW, jego miejsce zajął Tomasz Narkun. W rewanżowym starciu z Goranem Reljicem wygrał przez KO i pas powędrował na jego biodra. Od tego czasu czterokrotnie bronił trofeum: z Oliveirą, Sokoudjou, Wójcikiem oraz Mysialą. Dwa razy stoczył super walkę z Mamedem Khalidovem i wygrał oba boje. Po tym dwumeczu przeszedł wagę wyżej by w kategorii ciężkiej spróbować się z Philem De Friesem, którego jednak nie był w stanie pokonać.

Zobacz również: Evans: „To co Khabib zrobił z Gaethje pokazało, że McGregor jest jednym z najlepszych”

9 KOMENTARZE

  1. Błachowicz odszedł z KSW w 2015 roku, ale dla UFC walczył już w 2014. Niezły spryciarz z tego Janka! 😉

  2. "Mocnymi Chorwatami"  jeśli mówimy o pojedynku Materli z Soldicem to jak najbardziej. Pojedynek Tomasza ani mnie ziębi ani grzeje obejrzę na jakimś streamie:conorsalute:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.