Podczas nadchodzącej gali KSW 56 dojdzie do piątej obrony pasa mistrzowskiego Tomasza Narkuna. Tym razem popularna „Żyrafa” zmierzy się z Ivanem Erslanem. Polak zakończył już przygotowania do walki i poinformował o tym, jak one przebiegły.

Narkun w mediach społecznościowych napisał, że jest bardzo zadowolony ze swojej formy i czasu, który poświęcił na jej przygotowanie.

To był jeden z lepszych obozów przygotowawczych w mojej karierze. Wierzę w swoje umiejętności i w to, że uda mi się po raz kolejny obronić MP KSW. Chciałbym podziękować Wam moi kochani kibice za to niesamowite wsparcie. Pamiętajcie, że my wszyscy tworzymy 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@tomasznarkun)

Tomasz podzielił się też z fanami swoim spojrzeniem na wspólne treningi z Michałem Materlą, który również przygotowuje się do walki na gali KSW 56.

Razem przez wiele lat na jednej macie w Już w tę sobotę zawalczymy z Michałem na jednej gali w dwóch głównych walkach  . Zrobimy wszystko by odnieść zwycięstwa, w pojedynkach z mocnymi Chorwatami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@tomasznarkun)

Tomasz Narkun to mistrz KSW w wadze półciężkiej i jeden z najlepszych grapplerów wywodzących się z Polski. Gdy w 2015 roku Jan Błachowicz odszedł z KSW, jego miejsce zajął Tomasz Narkun. W rewanżowym starciu z Goranem Reljicem wygrał przez KO i pas powędrował na jego biodra. Od tego czasu czterokrotnie bronił trofeum: z Oliveirą, Sokoudjou, Wójcikiem oraz Mysialą. Dwa razy stoczył super walkę z Mamedem Khalidovem i wygrał oba boje. Po tym dwumeczu przeszedł wagę wyżej by w kategorii ciężkiej spróbować się z Philem De Friesem, którego jednak nie był w stanie pokonać.

Zobacz również: Evans: „To co Khabib zrobił z Gaethje pokazało, że McGregor jest jednym z najlepszych”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.