Łukasz Jurkowski, który w zeszłym roku miał zmierzyć się w Szymonem Kołeckim, zasugerował właśnie, że wraca do treningów przed kolejną walką w KSW.

O powrocie do klatki KSWŁukasza Jurkowskiego mówi się od dawana. W zeszłym roku głośno było o walce Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Panowie początkowo mieli zmierzyć się z sobą podczas gali KSW 54. Ostatecznie jednak z powodu kontuzji „Jurasa” pojedynek został przeniesiony na galę KSW 55. W końcu jednak i ten termin został odwołany z powodów zakażenia zawodników koronawirusem.

Po tych perturbacjach Szymon Kołecki powrócił do klatki KSW i wygrał walkę z Martinem Zawadą. Łukasz Jurkowski natomiast zapowiedział właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraca do treningów.

Na kilka tygodni trzeba ponownie zostać 100% sportowcem. Szczegóły niebawem. Jest motywacja do pracy. Tęskniłem.

Łukasz Jurkowski jest związany z KSW od samego początku istnienia marki. Wziął udział w pierwszej gali organizacji i zwyciężył wówczas w ośmioosobowym turnieju. Reprezentujący taekwondo zawodnik walczył też podczas kolejnych jedenastu gal KSW. Natomiast w przerwach pomiędzy starciami w Polsce, bił się również w Chorwacji, Rosji, Słowenii, Bułgarii i USA. W tym czasie został też, w duecie z Andrzejem Janiszem, komentatorem gal KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.