Telewizyjna premiera filmu Underdog z Mamedem Khalidovem odbędzie się w poniedziałek, 2 grudnia o godzinie 20:10 w telewizji Polsat.

„Underdog” to pierwszy polski film o tematyce MMA. W głownych rolach wystąpili Eryk Lubos oraz były mistrz organizacji KSW,  Mamed Khalidov. Reżyserią zajął się jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Film dopiero w trzecim tygodniu emitowania w kinach spadł z pozycji lidera wśród najpopularniejszych tytułów w Polsce. W weekend otwarcia produkcję z udziałem Mameda Khalidova i Eryka Lubosa obejrzało 285 285 osób, tydzień później wynik ten wynosił już 585 217 osób, natomiast po weekendzie 25-27 stycznia i siedemnastu dniach emisji, „Underdoga” obejrzało łącznie 740 308 osób.

Underdog” miał również najlepsze otwarcie w polskich kinach ze gatunku filmów sportowych. Przebił takie produkcje, jak „Creed”, „Creed II” czy „Rocky Balboa”. Jednocześnie był to najlepszy debiut polskiego filmu w styczniu.

Tak na premierę filmu w telewizji zapraszają reżyser filmu Maciej Kawulski i Mamed Khalidov:

Poznaliśmy się z tym panem na zdjęciach do mojego debiutu reżyserskiego ( UNDERDOG ), który w ten poniedziałek będzie…

Publiée par sur 

Za tydzień spotkam się ze Scottem Askhamem na KSW 52, ale wcześniej mam pewne rachunki do wyrównania z Kosą 😉Premiera Underdoga!📺 Polsat🕗 20:10📅 Poniedziałek, 2 grudnia

Publiée par sur 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.