Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, przyzwyczaił już fanów do prezentowania swoich przemyśleń na różne tematy, w tym te związane z mieszanymi sztukami walki. Twórca KSW dociera ze swoim przekazem do fanów nie tylko w trakcie udzielania wywiadów, ale również pisząc w mediach społecznościowych. Co ciekawe, fanów czytających to co ma do przekazania Maciej Kawulski jest coraz więcej. Na Instagramie szef KSW jest obserwowany już przez ponad 100 tysięcy osób, a na Facebooku przez kolejne 40 tysięcy.

W najnowszym wpisie Maciej Kawulski zaprezentował zdjęcia czterech zawodników: Scotta Askhama i Mameda Khalidova oraz Michała Materlę i Roberto Soldicia. Do tego dodał również kilka zdań na temat MMA.

Bez wątpienia muszą pojawić się kolejni. Bez wątpienia muszą mierzyć się i konfrontować. Bez wątpienia w końcu zostanie tylko jeden….. i bez wątpienia w końcu ktoś go zastąpi. Taki jest ukryty regulamin tej gry. Takie jest odwieczne prawo natury. Chcesz być na szczycie to pogódź się, że „szczyt” to tylko stan umysłu i na dodatek ciągle zmienia miejsce. Musisz się więc ciągle wspinać bo jeśli przestaniesz choćby na chwilę „szczyt” cię przegoni. Życie to ruch, a zwycięstwo to tylko kolejny krok….. Nic nie jest ostateczne poza faktem, że to co ma swój początek ma też swój koniec. Nawet chwała i szacunek nie trwają wiecznie, ale niezmiennie należą się tym, którzy wspinając się po swoich słabościach walczą o wymarzony szczyt… każdy o inny. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zawodnicy, których oznaczył w swoim poście Maciej Kawulski toczyli niedawno walki. Mamed Khalidov w pięknym, efektownym stylu zrewanżował się Askhamowi za wcześniejszą przegraną i odebrał mu mistrzowski pas. Michał Materla natomiast został rozbity przez Roberto Soldicia podczas niedawnej gali KSW 56.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.