Mariusz Pudzianowski wraca do formy po tym, jak zdecydował się wycofać z walki na gali XTB KSW 100. Szef KSW zapowiada, że plan jest taki, aby “Pudzian” wrócił do klatki w pierwszej połowie roku.
W związku z przetrenowaniem i brakiem odpowiedniej regeneracji Mariusz Pudzianowski uznał, że nie może zawalczyć na jubileuszowej gali KSW. Były strongman postanowił odpocząć, zregenerować się i zmniejszyć obciążenia treningowe.
W rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, przyznał, że Pudzianowski wrócił już do pełnej sprawności.
Ostatnio jesteśmy w ciągłym kontakcie. Mario wrócił do aktywności nie tylko w mediach społecznościowych, ale do aktywności sportowej. Zaczął ćwiczyć, zaczął sobie układać wszystkie sportowe kwestie z trenerami, klubami itd. Wszedł w pełen gaz i czeka na propozycję walki.
Na pytanie o to, czy Mariusz wróci do klatki w pierwszej połowie roku, Lewandowski odpowiedział:
Taki jest plan. Dwa razy do roku.
Na razie nie wiadomo, kiedy Mariusz ponownie pojawi się w klatce i kto będzie jego rywalem, ale Martin Lewandowski przyznał, że cały czas jest w kontakcie z Eddie’em Hallem, który był już wcześniej przymierzany do „Pudzian”.
Mariusz Pudzianowski na swoim koncie ma 27 stoczonych pojedynków, z których aż 12 wygrał przez nokaut. W ostatnich latach Mariusz był na fantastycznej fali sześciu wygranych z rzędu. W tym czasie pokonał tak znanych zawodników jak Łukasz Jurkowski czy Michał Materla. W przedostatnim boju, do którego doszło w grudniu 2022 roku, Mariusz musiał uznać wyższość w klatce Mameda Khalidova. W czerwcu roku 2023 przegrał z Arturem Szpilką. Aktualnie więc Pudzianowski jest po dwóch porażkach z rzędu.
42 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
Shark Fights Lightweight
Maximum FC Lightweight
BAMMA Middleweight
UFC Welterweight
PRIDE FC Welterweight
WSOF Featherweight
EFC Africa Featherweight
EFC Africa Featherweight
PRIDE FC Middleweight
UFC Welterweight
UFC Flyweight
Brutaal Featherweight
WSOF Featherweight
EFC Africa Featherweight
UFC Middleweight
EFC Africa Flyweight
Jungle Fight Welterweight
Vale Tudo Open
EFC Africa Lightweight
BAMMA Lightweight
UFC Welterweight
PRIDE FC Heavyweight
Maximum FC Heavyweight
EFC Africa Lightweight
ONE FC Bantamweight
M-1 Global Light Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78275/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>