Marcin Wrzosek (MMA 14-6), o którym mówiło się, że będzie walczył podczas nadchodzącej gali KSW w Łodzi, rozwiał wszelkie wątpliwości z tym związane i w najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu powiedział:

Dostałem już oficjalne info, że na tej gali nie zawalczę. […] Dostałem natomiast info, nie wiem czy oficjalne czy nieoficjalne, że będę na tej gali kwietniowej.

Norman Parke (MMA 28-6-1NC), tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW, ogłosił natomiast niedawno, że jego obrona mistrzowskiego tytułu odbędzie się właśnie w kwietniu.

Zobacz również: Jednak nie KSW 53. Parke ujawnia termin kolejnej walki mistrzowskiej

Jak mówi jednak Marcin Wrzosek, ta walka cały czas nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzona.

Ta walka jest dogadywana. Cały czas cisnę, przypominam o obietnicach właścicielom. Wiem, że Norman chce ze mną walczyć. Powiedział, że jestem najsłabszym przeciwnikiem w tej kategorii. Jeśli tak uważa, to się rozczaruje, tak samo jak za pierwszym razem, kiedy powiedział, że mnie skończy w pierwszej rundzie i odbił się ode mnie. A można powiedzieć, że do walki zszedłem z kanapy. Zupełnie bez przygotowania. Byłem gruby, nieprzygotowany, a i tak przewalczyłem z nim pięć rund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.