szymon kołecki ksw

Podczas gali KSW 58 Szymon Kołecki wygrał trzecią walkę w klatce polskiej organizacji i wygląda na to, że już niedługo rozpocznie przygotowania do kolejnego boju.

Podczas gali KSW 58 Szymon Kołecki zmierzył się z bardziej doświadczonym Martinem Zawadą i wygrał z nim na punkty. Zaraz po tym starciu Szymon zapowiedział, że niedługo spotka się z szefostwem KSW w sprawie kolejnego starcia i wygląda na to, że na horyzoncie już taki bój się pojawił.

Szymon Kołecki opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękował za walkę Martinowi Zawadzie i w którym dodał:

Kolejna machina przygotowań zaraz rusza… Po Zwycięstwo

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szymon Kołecki (@szymonkolecki)

Na razie nie wiadomo kto może być kolejnym przeciwnikiem Szymona, ale już od dłuższego czasu dużo mówi się o jego walce z Łukaszem Jurkowskim.

Szymon Kołecki jest mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Do świata MMA trafił w roku 2017. Dziś walczy dla organizacji KSW, ale początkowo bił się dla PLMMA i Babilon MMA. Wybór mniejszych organizacji na początek kariery w świecie sportów walki był świadomą, biznesową decyzją Kołeckiego. Dziś Szymon Kołecki ma za sobą 10 walk na zasadach MMA.

5 KOMENTARZE

  1. Chris Fields albo Jay Silva byliby to moim zdaniem najbardziej sensowni na obecną chwilę dla Pana Kołeckiego. Jeżeli wygra to dopiero można myśleć o Erslanie albo Mysiali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.