Podczas gali KSW 58 Szymon Kołecki wygrał trzecią walkę w klatce polskiej organizacji i wygląda na to, że już niedługo rozpocznie przygotowania do kolejnego boju.

Podczas gali KSW 58 Szymon Kołecki zmierzył się z bardziej doświadczonym Martinem Zawadą i wygrał z nim na punkty. Zaraz po tym starciu Szymon zapowiedział, że niedługo spotka się z szefostwem KSW w sprawie kolejnego starcia i wygląda na to, że na horyzoncie już taki bój się pojawił.

Szymon Kołecki opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękował za walkę Martinowi Zawadzie i w którym dodał:

Kolejna machina przygotowań zaraz rusza… Po Zwycięstwo

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Na razie nie wiadomo kto może być kolejnym przeciwnikiem Szymona, ale już od dłuższego czasu dużo mówi się o jego walce z Łukaszem Jurkowskim.

Szymon Kołecki jest mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Do świata MMA trafił w roku 2017. Dziś walczy dla organizacji KSW, ale początkowo bił się dla PLMMA i Babilon MMA. Wybór mniejszych organizacji na początek kariery w świecie sportów walki był świadomą, biznesową decyzją Kołeckiego. Dziś Szymon Kołecki ma za sobą 10 walk na zasadach MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.